خبرگزاری مهر: «هوش برتر» امشب چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه با پخش قسمت فینال مسابقه به معرفی نفرات برتر اول تا چهارم می پردازد

امشب نیز قرار است چهار نفر راه یافته به مرحله پایانی مسابقه با یکدیگر به رقابت بپردازند و نفرات اول تا چهارم در آخرین قسمت از فصل زمستانه این مسابقه مشخص شوند.

این فصل از مسابقات «هوش برتر» با اجرای افشین زی نوری و تهیه کنندگی و کارگردانی پیمان پورمقیمی در ۳۶ قسمت از شبکه نسیم پخش شد و نفرات پنجم تا هشتم نیز مشخص شده و جوایز خود را دریافت کرده اند.

«هوش برتر» از یک اتاق فکر برخوردار است که هفت نفر با مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مختلف سوالات آن را طراحی می کنند.

خبرگزاری مهر: «هوش برتر» امشب چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه با پخش قسمت فینال مسابقه به معرفی نفرات برتر اول تا چهارم می پردازد.

شرکت کنندگان مسابقه «هوش برتر» از میان نخبگان دانشگاهی انتخاب می شوند و در این فصل از میان ۱۱ هزار نفر داوطلب، شرکت کنندگان انتخاب شدند.

امشب فینال برنامه «هوش برتر»

این مسابقه نامزد دریافت جایزه بهترین مسابقه استودیویی، برترین اجرا و بهترین طراحی صحنه و دکور از چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم شد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال العین امارات – استقلال از ساعت ۱۸:۵۰ امروز (سه‌شنبه) در گروه D لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند
* ۱۰۰ هوادار ایرانی در ورزشگاه حضور دارند.

* پندار توفیقی معاون ورزشی و دکتر امین نورزی معاون پزشکی باشگاه در ورزشگاه هزاع بن زیاد محل برگزاری بازی حضور دارند.

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال العین امارات – استقلال از ساعت ۱۸:۵۰ امروز (سه‌شنبه) در گروه D لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند.

خالد عیسی، تسوکاسا شیوتانی، مهند سالم، احمد برمان، محمد غریب، ریان یسلم، عامر عبدالرحمن، عمر عبدالرحمن، حسین الشحات، لوکاس کایو و مارکوس برگ ترکیب تیم العین برای این بازی هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *