خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت اسپورت ازبکستان، آماده‌سازی تیم فوتبال نسف‌قارشی جهت اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس تهران با حضور تمامی بازیکنان به استثنای لژیونرها آغاز شده است
در ادامه این خبر آمده است: تیم نسف‌قارشی یک بازی ویژه تدارکاتی با دینامو جهت رویارویی با پرسپولیس و پیش از سفر به تهران برنامه‌ریزی کرده است.

 خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت اسپورت ازبکستان، آماده‌سازی تیم فوتبال نسف‌قارشی جهت اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس تهران با حضور تمامی بازیکنان به استثنای لژیونرها آغاز شده است.

تیم‌های پرسپولیس تهران و نسف‌قارشی ازبکستان روز ۲۴ بهمن ماه سال جاری در ورزشگاه آزادی از هفته اول گروه C لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت. 

——————-

ورزش سه: ویرژیل فن دایک، مدافع ۷۵ میلیون پوندی لیورپول نیز تا به حال نتوانسته مشکلات دفاعی این تیم را حل کند.

 اگرچه مرسی سایدی ها در زمستان فیلیپ کوتینیو را از دست دادند، اما با ورود فن دایک امیدوار شدند که مشکلات دفاعی این تیم به حداقل رسیده و گرانقیمت ترین مدافع تاریخ فوتبال رهبری خط دفاعی ضعیف این تیم را بر عهده گیرد
اما در ۴ دیدار که تا به حال فن دایک با لباس مرسی سایدی ها در لیگ برتر به میدان رفته، لیورپول ۹ گل دریافت کرده و حتی در یک مسابقه هم موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

البته کلوپ مدتی پیش ادعا کرد تاثیر فن دایک از فصل بعد در عملکرد تیمش مشخص خواهد شد و هواداران لیورپول هنوز هم در انتظار اوج گرفتن او هستند.

ورزش سه: ویرژیل فن دایک، مدافع ۷۵ میلیون پوندی لیورپول نیز تا به حال نتوانسته مشکلات دفاعی این تیم را حل کند.

فن دایک دیشب در دیدار برابر تاتنهام هم عملکرد خیلی خوبی نداشت و در دقیقه ۹۵ با متوقف کردن لاملا، یک پنالتی تقدیم تاتنهام کرد تا هری کین آن را تبدیل به گل کرده و ۲ امتیاز مهم از دست لیورپول خارج شود.

 اگرچه مرسی سایدی ها در زمستان فیلیپ کوتینیو را از دست دادند، اما با ورود فن دایک امیدوار شدند که مشکلات دفاعی این تیم به حداقل رسیده و گرانقیمت ترین مدافع تاریخ فوتبال رهبری خط دفاعی ضعیف این تیم را بر عهده گیرد.

تاثیر معکوس گران‌ترین مدافع تاریخ در لیورپول!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *