خبرگزاری تسنیم: تیم‌های استقلال و سپیدرود از ساعت ۱۶ امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف یکدیگر می‌روند
* فعلاً حدود هزار هوادار استقلال در ورزشگاه حاضر شده‌اند و ۵۰۰ هوادار هم به‌عنوان طرفداران تیم سپیدرود به‌ ورزشگاه آزادی آمده‌اند.

 خبرگزاری تسنیم: تیم‌های استقلال و سپیدرود از ساعت ۱۶ امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف یکدیگر می‌روند.

* شفر و بازیکنان استقلال هم هنگام مواجه شدن با ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی، از این موضوع تعجب کردند.

* ترکیب  تیم سپیدرود توسط علی کریمی برای این دیدار مشخص و به شرح زیر اعلام شد: ایمان صادقی، امید سام‌کن، علیرضا نورمحمدی، حسین کعبی، میلاد قربانزاده٬ میثم فردوسی، علی عباسی، حسین ابراهیمی٬ پویا نزهتی ٬عماد میرجوان و محمد غلامی. نکته جالب توجه ترکیب سپیدرود مقابل استقلال، حضور صادقی، کعبی و نورمحمدی است که هر سه آنها سابقه حضور در پرسپولیس را در کارنامه‌شان دارند.

تعجب شفر و بازیکنان استقلال از دیدن ورزشگاه خالی

تعجب شفر و بازیکنان استقلال از دیدن ورزشگاه خالی

تعجب شفر و بازیکنان استقلال از دیدن ورزشگاه خالی

* درهای ورزشگاه از ساعت ۱۴ به روی تماشاگران باز شد، اما استقبال چندانی از این دیدار به عمل نیامده است و تعداد اندکی از هواداران استقلال تاکنون روی سکوها‌ مستقر شده‌اند.

* سیدمهدی رحمتی بازی استقلال – سپیدرود را از روی نیمکت تماشا خواهد کرد. بر خلاف اینکه موقع فیکس بودن او، حسینی برای گرم کردن به زمین نمی‌آمد، اما رحمتی نظاره‌گر تمرین پیش از بازی حسینی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *