خبرگزاری ایلنا: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: مظنونان به سرقت کودک ربوده شده مشگین‌شهری که ۹ ماه پیش در خلخال ناپدید شده بود، دستگیر شدند
خبرگزاری ایلنا: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: مظنونان به سرقت کودک ربوده شده مشگین‌شهری که ۹ ماه پیش در خلخال ناپدید شده بود، دستگیر شدند.
وی با اشاره به روند دستگیری این افراد بیان کرد: با توجه به اینکه پس از پیگیری‌های انجام شده جسدی از این کودک پیدا نشده است، غرق‌شدگی این کودک به صورت صددرصدی برای ما تائید نشده و تحقیقات در زمینه پیدا شدن این کودک ادامه داشت.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: به لحاظ اهمیت موضوع پرونده به مرکز استان ارجاع داده شد و رسیدگی‌ها در این زمینه مجددا در جلسه‌ای با حضور دادستان، پلیس آگاهی استان و کارآگاهان مجرب انجام شد و موضوع پیگیری شد.

ناصر عتباتی در این خصوص گفت:مظنونان به سرقت کودک چهار ساله ربوده شده مشگین‌شهری که ۹ ماه پیش در خلخال ناپدید شده بود، دستگیر شدند و اقدامات اولیه برای بازجویی و جمع‌آوری اطلاعات از مظنونان در حال انجام است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با بیان اینکه این پرونده فعلا در مرحله تحقیقات مقدماتی است، افزود: بررسی‌ها در این زمینه ادامه دارد و اطلاع‌رسانی لازم در زمینه روند پیشرفت پرونده انجام می‌شود.

عتباتی تصریح کرد: با توجه به اینکه احتمال ربایش در این پرونده وجود داشت، قرائن و مستندات مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و چند نفر به عنوان مظنونان پرونده شناسایی شده و دستگیر شدند.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: تیم‌های الدحیل قطر و ذوب‌آهن اصفهان امروز (دوشنبه) در نخسین دیدارشان در گروه B لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این دیدار شاگردان امیر قلعه‌نویی با نتیجه ۳ بر یک مغلوب حریف خود شدند
مالکیت توپ: 

پاس:

ذوب‌آهن: یک

الدحیل: ۸

الدحیل: ۲

ذوب‌آهن: ۳۶٫۶

ذوب‌آهن: ۳۳۱

الدحیل: ۲۲ – ذوب‌آهن: ۹

شوت در چارچوب: 

ذوب‌آهن: یک

کارت زرد: 

الدحیل: ۶۲٫۴

الدحیل: ۵۵۴

ذوب‌آهن در حالی نتیجه را به تیم الدحیل قطر واگذار کرد که این تیم در همه زمینه‌ها کاملاً برتر از شاگردان امیر قلعه‌نویی بود.

آمار بازی الدحیل قطر – ذوب‌آهن اصفهان به شرح زیر است:

آفساید:

شوت: 

الدحیل: ۹

 خبرگزاری تسنیم: تیم‌های الدحیل قطر و ذوب‌آهن اصفهان امروز (دوشنبه) در نخسین دیدارشان در گروه B لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این دیدار شاگردان امیر قلعه‌نویی با نتیجه ۳ بر یک مغلوب حریف خود شدند.

کرنر:

ذوب‌آهن: ۳

الدحیل: ۲

ذوب‌آهن: ۴

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *