خبرگزاری فارس: در شرایطی که در کروکی ترسیمی توسط کارشناس تصادفات ،به صورت احتمالی نام مهدی قائدی به عنوان راننده قید شده اما با اظهارات امین حسن پور مالک خودروی حادثه دیده، پرونده وارد فاز تازه ای شده است
 خبرگزاری فارس: در شرایطی که در کروکی ترسیمی توسط کارشناس تصادفات ،به صورت احتمالی نام مهدی قائدی به عنوان راننده قید شده اما با اظهارات امین حسن پور مالک خودروی حادثه دیده، پرونده وارد فاز تازه ای شده است.

حسن پور و دو سرنشین دیگر خودرو، در بازجویی های کلانتری روی این موضوع تاکید کرده اند. فردا احتمالا وکیل مهدی قائدی هم به پرونده ورود خواهد کرد تا دفاعیات خود را به وکالت از موکلش اعلام کند.فضیله زارعی وکیلی است که فردا پس از دیدار با قائدی و مادرش، احتمالا وکالت او را بر عهده خواهد گرفت.

در این بین مادر مرحوم احمدرضا شاکر هم اعلام کرده درصدد شکایت از قائدی نیستند و فقط به دنبال مطالبه دیه فرزندشان جهت راه اندازی یک موکب در کربلا هستند.

او و دیگر سرنشینان خودرو اعلام کرده اند که هنگام حادثه ، راننده خودرو امین حسن پور بوده و حالا برای رفع ابهام احتمالا باید دوربین های مسیر مورد بازبینی قرار بگیرد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: رئیس فدراسیون والیبال در احکامی جداگانه رئیس کمیته داوران، دبیر سازمان ساحلی و مشاور رئیس فدراسیون را منصوب کرد
رئیس فدارسیون والیبال پیش از این نیز فریدون الهامی را به عنوان سرپرست سازمان ساحلی و محمد حسین شفقی را به عنوان سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال منصوب کرده بود.

 به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بر اساس احکام صادر شده از سوی احمد ضیایی، ابراهیم فیروزی به عنوان رئیس کمیته داوران فدراسیون والیبال منصوب شد.

امیدوار حاتمی که قبلا رئیس کمیته داوران بود نیز به عنوان مشاور رئیس فدراسیون والیبال منصوب شد.

همچنین در حکمی دیگر از سوی رئیس فدراسیون والیبال، نادر انصاری به عنوان دبیر سازمان ساحلی منصوب شد.

خبرگزاری تسنیم: رئیس فدراسیون والیبال در احکامی جداگانه رئیس کمیته داوران، دبیر سازمان ساحلی و مشاور رئیس فدراسیون را منصوب کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *