ورزش سه: میثم دورقی کاپیتان استقلال خوزستان درباره اعتصابشان و وضعیت تیم گفت: ما از زمانی که شروع کرده ایم تا کنون نمی دانیم صاحب باشگاه کیست، معلوم نیست چه می خواهند بکنند
کاپیتان استقلال خوزستان ادامه داد: آقایان مسئول! صدای ما را بشنوید، شاید بعضی ها نمی خواهند تیم ما جان بگیرد، تنها کسی که جواب بچه ها را می دهد، آقای ویسی است. ما از مسئولین انتظار داریم که حداقل صاحب تیم را به ما معرفی کنند.

دورقی می افزاید: نمی دانم دلیلش چیست که هیچکس سمت تیم ما نمی آید، ما ٢ سال پیش قهرمان شدیم و انتظار از ما زیاد است، واقعا بعضی بازیکنان ما پول رفت و برگشت به تمرین را ندارند، این برای تیم ما باعث خجالت است.

ورزش سه: میثم دورقی کاپیتان استقلال خوزستان درباره اعتصابشان و وضعیت تیم گفت: ما از زمانی که شروع کرده ایم تا کنون نمی دانیم صاحب باشگاه کیست، معلوم نیست چه می خواهند بکنند. سه روز است تمرین نکرده ایم و هیچکس نیامد بگوید چرا تمرین نمی کنید.

——————-

ورزش سه: چیگرینسکی، مدافع اوکراینی بارسلونا را یکی از بدترین خریدهای تاریخ این باشگاه می دانند.

 چیگرینسکی که هم اکنون برای آاک آتن بازی می کند، سال ۲۰۰۹ به بارسلونا پیوست؛ ولی تنها یک سال در این باشگاه دوام آورد
ورزش سه: چیگرینسکی، مدافع اوکراینی بارسلونا را یکی از بدترین خریدهای تاریخ این باشگاه می دانند.

گواردیولا من را به بارسلونا آورد و هنوز هم رابطه خوبی با او دارم. آخرین بار او به من زنگ زد تا در مورد داگلاس کاستا مشاوره بگیرد.»

رونالدو یا مسی؟:« رونالدو گلزن خوبی است؛ ولی نمی تواند بهترین بازیکن دنیا باشد؛ چون خودخواه است. در عوض مسی متفاوت است، چون ابتدا به تیم فکر می کند.»

روزی که هواداران در نوکمپ من را هو کردند، روز تلخی بود و باور نمی کردم همان هایی که ۵ دقیقه قبل من را تشویق کرده بودند، حالا به من معترض هستند.

او در مصاحبه با کادنا سر در مورد دوران حضورش در بارسا گفت:« ۲۵ میلیونی که بارسا برای جذب من پرداخت کرد، باعث شد تا فشارها روی من زیاد شود. واقعیت این است که آن رقم غیرواقعی بود و من آنقدر ارزش نداشتم. رختکن بارسلونا در آن مقطع فوق العاده بود. هم تیمی شدن با مسی، زلاتان و خیلی از ستاره های بزرگ دنیا برای من شگفت انگیز بود و برای وفق پیدا کردن با شرایط تیم نیاز به زمان داشتم.

 چیگرینسکی که هم اکنون برای آاک آتن بازی می کند، سال ۲۰۰۹ به بارسلونا پیوست؛ ولی تنها یک سال در این باشگاه دوام آورد.

پولی که بارسا برای جذب من داد، واقعی نبود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *