خبرگزاری فارس: رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد، با اشاره به دستگیری ۲ زورگیر در محدوده خاوران، گفت: این دو متهم یک ساعت پس از سرقت بازداشت شدند
وی ادامه داد: در بازرسی از آنها مبلغ، ۲ و میلیون و ۳۸۳ هزار تومان وجه نقد، چهار عدد سکه طلا، دو جفت گوشواره، هفت رشته زنجیر، ۳۷۰ گرم طلا، پنج دستگاه گوشی تلفن همراه، یک قبضه سلاح قلابی و ۲۳ قبضه چاقوی ضامن دار کشف شد.

این مقام انتظامی عنوان داشت: این اقدام در نهایت ظرف یک ساعت به نتیجه رسید و در نهایت هر دو سارق زورگیر که با البسه نظامی قلابی در حال پرسه زنی و انتخاب سوژه جدید برای زورگیری بودند، شناسایی و در کسری از ثانیه هر دو دستگیر شدند.

وی افزود: با تشکیل یک تیم حرفه ای و حضور در محل مشخص شد که دو مرد با لباس های انتظامی و استفاده از تجهیزات قلابی، اقدام به ضرب و جرح شهروندان و سرقت از آنها کرده و از آنجا که احتمال داشت هنوز در محل حضور داشته باشند، ماموران به صورت همه جانبه اقدام به بررسی محدوده سرقت ها کردند.

رئیس کلانتری ۱۳۲، اظهار داشت: هر دو متهم پس از دستگیری به کلانتری منتقل شده و در بازجویی های انجام شده به جرایم خود مبنی بر جعل عنوان، زورگیری و تهدید شهروندان با سلاح قلابی، اعتراف کرد.

سرهنگ حشمتیان، تصریح کرد: به این ترتیب هر دو متهم پس از تکمیل پرونده برای تحقیقات بیشتر به پایگاه ششم آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند تا در خصوص سرقت های دیگرشان نیز تحقیقات انجام گیرد.

سرهنگ منصور حشمتیان به تشریح این خبر پرداخت و گفت: با شکایت تعدادی از شهروندان ساکن محدوده خاوران در خصوص سرقت و زورگیری های انجام شده از سوی ۲ زورگیر، دستگیری متهمان در دستور کار ماموران قرار گرفت.

خبرگزاری فارس: رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد، با اشاره به دستگیری ۲ زورگیر در محدوده خاوران، گفت: این دو متهم یک ساعت پس از سرقت بازداشت شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *