خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، «لیگ ملت‌های والیبال» یکی از رویدادهای مهم سال ۲۰۱۸ والیبال است که در دو گروه مردان و زنان برگزار خواهد شد و تیم ملی مردان ایران به همراه ۱۵ تیم دیگر در این رقابت‌ها شرکت می‌کند
تیم‌های ژاپن، استرالیا، فرانسه، ایران، کانادا، ایتالیا، آرژانتین چین، برزیل، روسیه، لهستان، صربستان، آمریکا، آلمان، بلغارستان و کره جنوبی؛ ۱۶ تیم شرکت‌کننده در لیگ ملت‌های والیبال سال ۲۰۱۸ هستند.

ورزشگاه «پیر موری» که ورزشگاهی بسیار مدرن و فوق پیشرفته و در سال ۲۰۱۲ افتتاح شده است، میزبان این رقابت‌ها خواهد بود.

براساس اعلام فدراسیون جهانی والیبال، شهر «لیل» فرانسه میزبان مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال است که این رقابت‌ها از ۱۳ تا ۱۷ تیرماه برگزار خواهد شد.

مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال سال ۲۰۱۸ مردان در مدت پنج هفته برگزار می‌شود و هر تیم حداقل ۱۵ بازی انجام می‌دهد که در مجموع ۱۳۰ مسابقه برگزار خواهد شد.

هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال نیز طی روزهای هجدهم، نوزدهم و بیستم خردادماه ۹۷ برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال ایران در روسیه به مصاف تیم‌های چین، برزیل و روسیه می‌رود. هفته چهارم در روزهای ۲۵ ، ۲۶ و ۲۷ خردادماه برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال ایران در آمریکا به مصاف تیم‌های لهستان، صربستان و میزبان خواهد رفت.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، «لیگ ملت‌های والیبال» یکی از رویدادهای مهم سال ۲۰۱۸ والیبال است که در دو گروه مردان و زنان برگزار خواهد شد و تیم ملی مردان ایران به همراه ۱۵ تیم دیگر در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

هفته پنجم و پایانی در روزهای اول، دوم و سوم تیرماه ۹۷ برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال ایران در تهران به مصاف تیم‌های آلمان، بلغارستان و کره جنوبی می‌رود.

مرحله مقدماتی این رقابت‌ها از چهارم خرداد ماه شروع می‌شود و تا سوم تیر ماه ادامه خواهد داشت. رقابت‌های دور مقدماتی با حضور ۱۶ تیم و در پنج هفته پیگیری می‌شود و جمهوری اسلامی ایران در هفته پنجم میزبان است.

هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال سال ۲۰۱۸ طی روزهای چهارم، پنجم و ششم خردادماه ۹۷ برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال ایران در این هفته در کشور فرانسه به مصاف تیم‌های ژاپن، استرالیا و فرانسه خواهد رفت. هفته دوم در روزهای یازدهم، دوازدهم و سیزدهم خردادماه ۹۷ برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال ایران باید در آرژانتین با تیم‌های کانادا، ایتالیا و آرژانتین دیدار کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *