خبرگزاری فارس: «ژوزف عون» فرمانده ارتش لبنان در اظهاراتی اعلام کرد که هم‌اکنون دو چالش برای ارتش در جنوب (لبنان) وجود دارد: خطر نفوذ تروریست‌ها از سمت سوریه و تهدیدات اسرائیلی
بر اساس گزارش وبگاه «النهار»، وی در ادامه به تصمیم رژیم صهیونیستی برای ساخت دیوار حائل پرداخت و گفت: شورای عالی دفاع بر دفاع از اراضی و مرزهای زمینی و دریایی دفاع کرده است.

ژوزف عون به بحث انتخابات لبنان نیز که قرار است در ۱۶ اردیبهشت‌ماه سال آینده (۱۳۹۷) برگزار شود، هم پرداخت و گفت: ارتش یا دیگر ارگان‌های نظامی ابدا در امور سیاسی و انتخاباتی شرکت نمی‌کنند و این به معنای حمایت عملی از انتخابات است.

خبرگزاری فارس: «ژوزف عون» فرمانده ارتش لبنان در اظهاراتی اعلام کرد که هم‌اکنون دو چالش برای ارتش در جنوب (لبنان) وجود دارد: خطر نفوذ تروریست‌ها از سمت سوریه و تهدیدات اسرائیلی.

رژیم صهیونیستی مدعی شده هدف از ساخت این دیوار آن است که مانعی در برابر گردان «رضوان» حزب الله باشد، گردانی که به گفته تل‌آویو شامل دهها مبارز آموزش‌دیده برای نفوذ به فلسطین اشغالی و شهرک‌های صهیونیستی است

مقدمات ساخت دیوار یاد شده در منطقه «رأس‌الناقوره» (در منطقه مرزی لبنان و فلسطین اشغالی) طی چند هفته اخیر آغاز شده و چند سال به طول خواهد انجامید. قرار است ارتفاع این دیوار ۱۰ متر باشد و حتی در برخی مناطق به ویژه مناطق نزدیک به شهرک‌های اسرائیلی به بیش از ۱۰ متر برسد.

——————-

ورزش سه: نشریات فرانسه از علاقه باشگاه پاری سن ژرمن به جذب آنتونیو کونته خبر داد.

 با وجود کسب قهرمانی در لیگ برتر، سرمربی ایتالیایی با نتایج نه چندان خوبی که در این فصل کسب کرده، در آستانه جدایی از این باشگاه قرار دارد

 با وجود کسب قهرمانی در لیگ برتر، سرمربی ایتالیایی با نتایج نه چندان خوبی که در این فصل کسب کرده، در آستانه جدایی از این باشگاه قرار دارد. در حالی که تیم ملی ایتالیا به دنبال به خدمت گرفتن اوست، حال باشگاه پاری سن ژرمن نیز به صف مشتریان سرمربی ایتالیایی اضافه شده است.

پس از حذف از چمپیونزلیگ با شکست مقابل رئال مادرید، به نظر پایان همکاری پی اس جی و اونای امری فرا رسیده و باشگاه در حال مذاکره با چندین مربی برای حضور در این تیم در فصل آینده است. حال نشریه اکیپ مدعی شد که کونته نیز به جمع کاندید‌اهای پاریسی ها اضافه شده است. در حقیقت پاریسی ها معتقدند که شور و انگیزه ای که کونته به تیم اضافه می‌کند، می‌تواند کمک زیادی به آنها برای کسب اهدافشان کند.

پاری سن ژرمن به دنبال جذب کونته

ورزش سه: نشریات فرانسه از علاقه باشگاه پاری سن ژرمن به جذب آنتونیو کونته خبر داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *