ورزش سه: سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین مسی را بهترین بازیکن دنیا می داند ولی نه در سطح مارادونا و پله.

 بیلاردو سال ۱۹۸۶ توانست آرژانتین را به عنوان قهرمانی جهان برساند و سال ۹۰ نیز با این تیم عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد
بیلاردو در مورد وضعیت فعلی مسی و تیم ملی آرژانتین به فولیا سائوپائولو گفت:« بدون هیچ تردیدی مسی بهترین بازیکن دنیاست ولی اگر می خواهد به سطح مارادونا و پله برسد، باید قهرمان جهان شود. به اعتقاد من شرط موفقیت آرژانتین در جام جهانی، آزاد بودن مسی در زمین است. نباید هیچ وظیفه دفاعی به دوش مسی گذاشته شود.

مسی برای رسیدن به پله و مارادونا یک چیز کم دارد

معتقدم هرچند که اخیرا ۶ گل از اسپانیا دریافت کرده ایم؛ ولی آرژانتین شانس بالایی برای قهرمانی دنیا دارد. بهتر است ۶ گل در بازی دوستانه بخوریم تا در یک بازی رسمی. سال ۲۰۱۴ در فینال برتر از آلمان بودیم ولی باختیم. امسال می توانیم قهرمان شده و آن ناکامی را جبران کنیم.»

ورزش سه: سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین مسی را بهترین بازیکن دنیا می داند ولی نه در سطح مارادونا و پله.

در هر دو جام، کاپیتان آرژانتین مارادونا بود و بسیاری موفقیت های بیلاردو را نتیجه درخشش مارادونا می دانند.

 بیلاردو سال ۱۹۸۶ توانست آرژانتین را به عنوان قهرمانی جهان برساند و سال ۹۰ نیز با این تیم عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی باشگاه الریان قطر، شیخ سعود بن خالد آل ثانی در خلال تمرین تیم الریان در ورزشگاه آزادی تهران درباره بازی هفته پنجم گروه D لیگ قهرمانان آسیا برابر استقلال گفت: ما برای کسب سه امتیاز و حفظ صدرنشینی به تهران آمده‌ایم
رئیس باشگاه الریان قطر ادامه داد: ما سابقه بازی در ورزشگاه آزادی تهران با حضور هواداران زیاد ایرانی را داریم و نتایج خوبی نیز کسب کرده‌ایم. تیم الریان با بهره‌مندی از بازیکنان بین‌المللی و باتجربه از کیفیت فنی بسیار خوبی در دیدارهای خانگی و حتی خارج از خانه برخوردار است.

آل ثانی سپس با تمجید از تیم استقلال تهران اظهار داشت: می‌دانیم که استقلال تیم متفاوتی است که در جمع برترین‌های آسیا و ایران جای دارد. البته الریان هم تیم فوق‌العاده‌‌ای است که می‌تواند کیفیت فنی موردنظر را ارائه کند. هم‌اکنون صدرنشین گروه D لیگ قهرمانان آسیا هستیم و می‌خواهیم به مرحله دوم این رقابت‌ها صعود کنیم. این هدف اصلی الریان بدون توجه به مشکلات و رقبای سخت است.

تیم‌های استقلال و الریان قطر ساعت ۲۰ فردا (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران در چارچوب هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا از گروه D رودرروی هم قرار می‌گیرند. در جدول رده‌بندی این گروه استقلال و الریان با امتیاز مشابه شش رتبه‌های اول و دوم را در اختیار دارند. العین امارات با چهار امتیاز سوم است و الهلال دو امتیازی در قعر جدول جای دارد.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی باشگاه الریان قطر، شیخ سعود بن خالد آل ثانی در خلال تمرین تیم الریان در ورزشگاه آزادی تهران درباره بازی هفته پنجم گروه D لیگ قهرمانان آسیا برابر استقلال گفت: ما برای کسب سه امتیاز و حفظ صدرنشینی به تهران آمده‌ایم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *