ورزش سه: لیونل مسی سه ماه پیش قراردادش را تا سال ۲۰۲۱ تمدید کرد و رقم فسخ او نیز ۷۰۰ میلیون یورو تعیین شده است.

 ابتدا تابستان گذشته بود که عوان شد مسی با بارسا تمدید کرده ولی سپس مشخص شد که این پدر مسی بوده که پای برگه تمدید را امضا کرده و هنوز امضای نهایی خود مسی که به برگه قرارداد اعتبار می بخشید، ثبت نشده است
ورزش سه: لیونل مسی سه ماه پیش قراردادش را تا سال ۲۰۲۱ تمدید کرد و رقم فسخ او نیز ۷۰۰ میلیون یورو تعیین شده است.

 ابتدا تابستان گذشته بود که عوان شد مسی با بارسا تمدید کرده ولی سپس مشخص شد که این پدر مسی بوده که پای برگه تمدید را امضا کرده و هنوز امضای نهایی خود مسی که به برگه قرارداد اعتبار می بخشید، ثبت نشده است.

در این بین شایعاتی مبنی بر علاقه تیم هایی همچون سیتی برای جذب مسی نیز روی اعصاب هواداران بارسا بود تا اینکه در روزهای پایانی سال ۲۰۱۷، مسی قراردادش را تمدید کرد و به نظر نمی رسد که باشگاهی بتواند ۷۰۰ میلیون یورو برای جذب او پرداخت کند اما بارسلونا از این قضیه مطمئن نیست.

پاچو شرودر، یکی از مدیران اقتصادی بارسلونا در همین رابطه به اسکای نیوز گفت:« ما برای مسی رقم فسخی تعیین کردیم که به نظر می رسد کافی باشد و او در بارسا بازنشسته شود ولی سال گذشته هم فکر می کردیم که رقم ۲۲۲ میلیون یورو برای فسخ قرارداد نیمار هم کافی باشد ولی همه دیدند که پی اس جی این رقم را پرداخت کرد.

مطمئن نیستیم که رقم فسخ لیونل مسی کافی باشد

با نگاهی به آینده، سخت به نظر می رسد که باشگاهی بتواند ۷۰۰ میلیون یورو برای جذب مسی پرداخت کند ولی من پیشگو نیستم و شاید خلاف عقیده من اثبات شود. در حال حاضر که وقوع چنین اتفاقی عقلانی نیست.»

——————-

در اندروید ۸٫۱، گوگل آیکون های تک رنگ را به بخش تنظیمات (Settings) آورد و حالا در اندروید P شاهد یک طراحی رنگارنگ تر هستیم
بقیه قسمت های حالت تنظیمات بدون تغییر باقی مانده اند و یادآور گذشته هستند. از فونت ها بگیرید تا شکل آیکون ها که همگی به اندروید پیشین شباهت دارند. بد نیست بدانید ساعاتی پیش اولین نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید P منتشر شد و به همین خاطر شاهد سیل عظیمی از اطلاعات جدید این سیستم عامل هستیم.

طراحی جدید اندروید P

در اندروید ۸٫۱، گوگل آیکون های تک رنگ را به بخش تنظیمات (Settings) آورد و حالا در اندروید P شاهد یک طراحی رنگارنگ تر هستیم. تصاویر منتشر شده نشان می دهند که رنگ بندی ساده پیشین اندروید حالا جای خود را به آیکون های رنگی در اندروید P داده است و دیگر خبری از طراحی یکنواخت گذشته نیست.

تغییری که البته نمونه مشابهش را پیشتر در TouchWiz، رابط کاربری سامسونگ، و ZenUI، رابط کاربری ایسوس، دیده بودیم. اما در کنار رنگ آمیزی آیکون ها، نوار جستجوی بخش تنظیمات نیز دستخوش تغییراتی شده و جدا  از حذف لبه های تیز، کلمه Search settings به واسط نوار آمده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *