خبرگزاری ایسنا: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران از کشف و ضبط تعداد ۲۳۰۰ لاک پشت برکه ای و مار آبی طی گشت و پایش ماموران یگان حفاظت در بازار مرکزی میوه و تره بار تهران خبر داد

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران در پایان خاطر نشان کرد: خرید و فروش جانوران وحشی ممنوع بوده و شهروندان درصورت مشاهده، موضوع را به سامانه تلفنی ۱۵۴۰ ، یا شماره های تماس ۷۷۳۵۹۵۶۴ و ۷۷۳۵۵۷۸۱ و ۲ اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران اطلاع دهند.

وی با اشاره به اینکه مالک خودور با مشاهده ماموران، خودرو را رها کرده و متواری شد، افزود: این خودرو توقیف و گونه های کشف شده به مرکز نگهداری حیات وحش پارک پردیسان منتقل شد.

میرزاکریمی با بیان اینکه به استناد مصوبه شماره ۳۸۰ شورایعای محیط زیست ، ضرر و زیان وارده به محیط زیست برای هر لاکپشت برکه ای ۳۰۰ هزار تومان و هر مار آبی ۲۰۰ هزار تومان می باشد، اظهار داشت: موضوع صورتجلسه و به مراجع قضایی ارجاع و تحقیقات و اقدامات لازم جهت شناسایی و دستگیری متهم در حال پیگیری می باشد.

نقی میرزاکریمی با اعلام این خبر گفت: طی گشت و پایش امروز ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با همکاری ماموران کلانتری و بازرسان اصناف تهران، از یک خودوری ۲۰۶ پارک شده در بازار میوه و تره بار مرکزی تهران تعداد ۱۵۰۰ عدد لاکپشت برکه ای و ۸۰۰ مار آبی کشف و ضبط شد.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران از کشف و ضبط تعداد ۲۳۰۰ لاک پشت برکه ای و مار آبی طی گشت و پایش ماموران یگان حفاظت در بازار مرکزی میوه و تره بار تهران خبر داد.

——————-

خبرگزاری مهر: به نقل از شرکت ملی نفتکش ایران،به موجب حکم جمشید تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، کاپیتان نصرالله سردشتی به عنوان نماینده این صندوق جهت عضویت در هیات مدیره شرکت ملی نفتکش ایران معرفی و منصوب شد
از جمله سمت‎های پیشین کاپیتان سردشتی می‎توان به ریاست دفتر اجاره شرکت ملی نفتکش ایران در سال‎های گذشته اشاره کرد.

وی جایگزین سیروس کیان ارثی شده است که از مهر ماه سال ۱۳۹۵ تاکنون مدیر عاملی شرکت ملی نفتکش ایران را برعهده داشته است.

کاپیتان سردشتی از دریانوردان پیشکسوت و باسابقه شرکت ملی نفتکش ایران است که پیش از این مدیریت بازرگانی این شرکت را عهده دار بود.

همچنین در جلسه امروز هیات مدیره شرکت ملی نفتکش ایران، کاپیتان سردشتی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت انتخاب شد.

خبرگزاری مهر: به نقل از شرکت ملی نفتکش ایران،به موجب حکم جمشید تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، کاپیتان نصرالله سردشتی به عنوان نماینده این صندوق جهت عضویت در هیات مدیره شرکت ملی نفتکش ایران معرفی و منصوب شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *