خبرگزاری مهر: عصر امروز، به علت اتصال برق کانکس زلزله زدگان در کمپ بیمارستان شهدای شهرستان سرپل ذهاب، این کمپ ها دچارحریق شد

خوشبختانه با تلاش و حضور به موقع نیروهای مردمی و امدادی از گسترش آتش ممانعت شد و این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.

خبرگزاری مهر: عصر امروز، به علت اتصال برق کانکس زلزله زدگان در کمپ بیمارستان شهدای شهرستان سرپل ذهاب، این کمپ ها دچارحریق شد.

این حریق بلافاصله با حضور نیروهای امدادی و آتش نشانی این شهرستان اطفا شد و کودک دو ساله ای به سختی ازمیان شعله های آتش نجات داده شد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: در ادامه هفته بیست‌وهفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷ امروز (جمعه) تیم‌های سایپا و نفت تهران در ورزشگاه پاس قوامین به مصاف هم رفتند که این دیدار پرگل با برتری ۴ بر ۲ شاگردان علی دایی در تیم سایپا به پایان رسید
حسن اکرمی داور دیدار سایپا – نفت تهران به آرش رضاوند، علی قلی‌زاده و مهدی ترابی از سایپا و حسین حسنی و امیراحمد کامدار از نفت کارت زرد نشان داد.

خبرگزاری تسنیم: در ادامه هفته بیست‌وهفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷ امروز (جمعه) تیم‌های سایپا و نفت تهران در ورزشگاه پاس قوامین به مصاف هم رفتند که این دیدار پرگل با برتری ۴ بر ۲ شاگردان علی دایی در تیم سایپا به پایان رسید.

سایپا با این پیروزی ۴۷ امتیازی شد تا موقتاً به رتبه دوم جدول صعود کند و نفت تهران نیز با ۲۴ امتیاز در رتبه پانزدهم جدول باقی ماند.

مهدی ترابی در دقیقه ۷، علی قلی‌زاده در دقیقه ۳۹، امید خالدی در دقیقه ۶۱ و آرمان رمضانی در دقیقه ۸۷ برای تیم سایپا و محسن بنگر در دقیقه ۶۵ و امین منوچهری در دقیقه ۷۰ برای تیم نفت موفق به گلزنی شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *