تبلیغات

سازندگان «پشت بام تهران» با سریالی تازه بازگشتند

سازندگان «پشت بام تهران» با سریالی تازه بازگشتند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،انتخاب بازيگران «لبخند رخساره» با پیوستن مهدي سلطاني به گروه تولید این سریال پايان يافت و به زودی تصویربرداری مجموعه در تهران آغاز خواهد شد. ملودرام اجتماعي «لبخند رخساره» به كارگرداني بهرنگ توفيقي با فيلمنامه‌ای از سعيد نعمت‌اله و به تهیه‌کنندگی زینب تقوایی جلوی دوربین می‌رود. این سه هنرمند سال گذشته مجموعه «پشت بام تهران» را با همین عناوین برای شبکه یک ساختند و این سریال به گواه نظرخواهی برنامه «سه ستاره» شبکه سه در سال 94،جزو پربیننده‌ترین آثار نمایشی تلویزیون بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گروه بازيگران تا آخر هفته مشغول دورخواني فيلمنامه خواهند بود. آخرين بازيگري كه به گروه بازيگران مجموعه پيوست، مهدي سلطاني است كه پيش از اين در سريال‌هاي «ديوار»،«مادرانه» و «مدينه» با فيلمنامه‌اي از سعيد نعمت‌اله همكاري كرده بود.

در خلاصه قصه سریال آمده است: هيچ‌گاه دوري، دوستي نمي‌آورد و خانواده قصه لبخند رخساره قبل از آنكه دير شود،به همدلي مي‌رسند.

‎كامبيز ديرباز، بهناز جعفري، بهزاد فراهاني، مريم بوباني، مجيد نوروزي، عليرضا آرا، مجيد واشقاني، حميد هدايتي، داريوش سليمي، (با معرفي) درسا بختياري و (با حضور) پريوش نظريه ،آتيلا پسياني و مهدي سلطاني گروه بازیگران اصلی این سریال را تشکیل می‌دهند.

اين مجموعه دومين همكاري بهرنگ توفيقي و سعيد نعمت اله پس از سریال «پشت بام تهران» خواهد بود.

58245

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار