تبلیغات

مراسم گرامیداشت ۲ شهید مدافع حرم استان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم گرامیداشت شهیدان حاج اکبر نظری و حاج حسین علیخانی دو شهید مدافع حرم استان کرمانشاه پیش از ظهر امروز شنبه با حضور جمعی از مردم و مسئولان در مسجد جامع شهر کرمانشاه برگزار شد.

سردار محمد حسین سپهر معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیز به عنوان سخنران ویژه در این مراسم حضور داشت.

گفتنی است، شهیدان بزرگوار شهیدان حاج اکبر نظری و حاج حسین علیخانی دهمین و یازدهمین شهدای مدافع حرم از استان کرمانشاه هستند که طی روزهای گذشته در دفاع از حرم حضرت زینب (س) در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

پیکر مطهر این شهیدان بامداد پنجشنبه هفته گذشته در میان استقبال پرشور مرد وارد کرمانشاه شد و پس از آن در صبح این روز طی مراسمی با شکوه پیکر این شهدا تشییع و در مزار شهای کرمانشاه به خاک سپرده شد.

پیش از این شهیدان مهدی نوروزی، صادق یاری‌گلدره، سعید قارلقی، ابوذر امجدیان، ستار عباسی، اکبر ملکشاهی، رضا عباسی، سجاد حبیبی و حمزه کاظمی از استان کرمانشاه در دفاع از حرم اهل بیت به درجه رفع شهادت نائل آمده بودند.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار