تبلیغات

کتاب آموزش جامع سوره صف منتشر شد

به گزارش خبرگزاری مهر، کتاب «آموزش جامع سوره مبارک صف» به سفارش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنک و ارشاد اسلامی از سوی مؤسسه قرآنی مشتاق چاپ و منتشر گردید.

به گفته معاون آموزشی مؤسسه قرآنی مشتاق این کتاب علمی، آموزشی که به همت و تلاش گروه پژوهش و تحقیقات مؤسسه یاد شده توسط اساتید برجسته قرآن کشور استاد مسعود وکیل و استاد محمود کریمی و با بهره گیری از نقطه نظرات تخصصی اساتید و مربیان قرآنی تهیه و تدوین ومنتشر گردیده و هم اکنون در اختیار مخاطبین است.

 در مقدمه این کتاب آمده است: آموزش قرآن کریم باید علاوه بر کسب مهارتهای پایه و اولیه مانند خواندن و فهم قرآن کریم، زمینه ساز انس دائمی با قرآن، تفکر و تدبر در آیات الهی به منظور بهره گیری عملی در زندگی فردی و اجتماعی قران آموزان باشد و به عنوان گامی کوچک در مسیر آموزش جامع و همگانی جهت عموم علاقمندان است.

این گزارش می‌افزاید: کتاب آموزش جامع سوره مبارکه صف برای کارکنان شریف دولت، قرآن آموزان مؤسسات قرآنی و عموم علاقمندان به آموزش های قرآنی و نیز منبع آزمون دوره تربیت معلم قرآنی بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا تهیه و منتشر شده است.

همچنین نسخه الکترونیکی این کتاب نیز در دسترس علاقمندان به مفاهیم قرآنی می باشد.

علاقمندان می‌ توانند جهت تهیه کتاب با شماره ۰۹۱۲۷۵۹۲۵۱۰ تماس گرفته و جهت اطلاعات بیشتر، به سایت www.moshtaghan.com و کانال تلگرامی @sooresaf مراجعه نمایند.

 در دستورالعمل اجرایی پانزدهمین آزمون سراسری معاونت قران و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد، این کتاب در صفحات ۴ و ۱۲ و ۱۶ معرفی شده است. این دستورالعمل در سایت معاونت یاد شده از طریق لینک زیر قابل رویت است:

 http://www.quranedu.ir/home

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار