تبلیغات

معرفی آثار سوره مهر در خیابان‌های تهران/ پخش مستند کتاب در مترو

حیدر ایمنی مدیر روابط عمومی انتشارات سوره مهر در گفت وگو با خبرنگار مهر با اعلام نصب بنرهای کتاب‌های تقریظی و پرفروش سوره مهر در سطح شهر تهران گفت: اخیرا با سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران تفاهم نامه‌ای منعقد کردیم که بر این اساس قرار شد به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی کتاب‌های تقریظی سوره مهر که شامل ۳۰ عنوان کتاب می‌شوند در قالب بنرها و پوسترها در تمامی میادین و بزرگراه‌های سطح شهر تهران در معرض دید شهروندان تهرانی قرار گیرند.

مدیر روابط عمومی سوره مهر افزود: همچنین قرار شد تمام فیلم‌های مستند و همچنین ویدئوها و تیزرهای ترویجی که در روابط عمومی سوره مهر ساخته شده در تلویزیون‌های شهری و زیرگذر متروهای و همچنین فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ نمایش داده شوند.

وی هدف از این کار را آشنایی هر چه بیشتر مردم با کتاب‌های شاخص عنوان کرد و افزود: امیدواریم این همکاری‌ها تنها به هفته کتاب و کتابخوانی محدود نشود، چرا که کتاب موضوعی است که همیشه باید به ترویج آن پرداخت.  

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار