تبلیغات

کنگره سراسری هجرت پیامبر اعظم (ص) در خرمدره آغاز به کار کرد

حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه این کنگره در ۲۰ محور تخصصی برگزارمی شود، افزود: ۲۴۸ مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه این کنگره ارسال شده است.

وی با بیان اینکه  با ارزیابی  هشت داور کشوری، ۲۳ مقاله برتر شناخته شدند که امروز در این همایش یک روزه  سه مقاله ارائه می شود، افزود: نخستین کنگره علمی پژوهشی هجرت پیامبر اعظم (ص) از مکه به مدینه به همت دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان، دفتر امام جمعه خرم‌دره، شهرداری و شورای اسلامی شهر خرم‌دره برگزار می‌شود.

امام جمعه خرمدره گفت: تحقیقات جدید شاعران عرب و هجرت پیامبر ، شاعران ایرانی و هجرت پیامبر، عباس بن عبدالمطلب وهجرت پیامبر ، سوره‌های مکی قرآن و هجرت ،سوره‌های مدنی قرآن و هجرت پیامبر (ص)، سوره‌های مکی قرآن و هجرت پیامبر، امیرالمومنین (ع) و

حسینی افزود: هجرت پیامبر، قریش و هجرت پیامبر، مسلمانان انصار و هجرت پیامبر، مقدمات هجرت پیامبر و آشنایی با اهل یثرب، قبیله خزرج و هجرت پیامبر از جمله این محورها است.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار