تبلیغات

مجلس ترحیم آیت الله موسوی اردبیلی و سلیم موذن زاده در باکو برگزار شد

کد خبر: 82328830 (5696030) | تاریخ خبر: 12/09/1395 | ساعت: 10:42|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش روز جمعه ایرنا، این مجلس با حضور جمعی از ایرانیان مقیم و ساکنان متدین باکو و با تلاوت آیاتی از قران مجید آغاز شد .
سید علی اکبر اجاق نژاد نماینده ولی فقیه در منطقه قفقاز طی سخنانی در این مجلس آیت الله العظمی سید عبدالکریم موسوی اردبیلی را عالمی جلیل القدر ، فقیه وارسته و از یاران دیرین امام خمینی ( ره ) و رهبر معظم انقلاب یاد کرد .
وی با ارائه گزارشی برای حاضران در باره زندگی و فعالیت این عالم و فقیه برجسته افزود: سید عبدالکریم موسوی اردبیلی به عنوان یک شخصیت معروف در جهان اسلامی یک انسان مبارز در عصر خود بود .
نماینده ولی فقیه در منطقه قفقاز همچنین سلیم موذن زاده اردبیلی مداح اهل بیت ( ع ) را یک شخصیت برجسته و صادق عنوان کرد و گفت: آن استاد بزرگوار تمام زندگی و هنر خود را وقف امام حسین ( ع ) کرد .
القار ابراهیم اوغلی رییس مرکز آزادی اعتقادات دینی جمهوری آذربایجان نیز ضمن عرض تسلیت رحلت آیت الله العظمی سید عبدالکریم موسوی اردبیلی و استاد سلیم موذن زاده اردبیلی، درگذشت این دو شخصیت بزرگوار را ضایعه بزرگ برای جهان اسلام عنوان کرد .
ابراهیم اوغلی در ادامه سخنان خود به سفر آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در بدو استقلال جمهوری آذربایجان به باکو و استقبال گرم مردم متدین این کشور از آن عالم ربانی بحث کرد .
وی همچنین علاقه خاص مومنان عاشق و دوستدار اهل بیت ( ع ) جمهوری آذربایجان به نوحه ها و مداحی استاد سلیم موذن زاده اردبیلی را خاطر نشان کرد .
این مجلس با مداحی داود علی زاده از مداحان برجسته اردبیل و تنی چند از مداحان و شاعران اهل بیت ( ع ) ادامه داشت .
همچنین انجمن علمی ، فرهنگی و ورزشی دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در جمهوری آذربایجان در گذشت آیت الله العظمی سید عبد الکریم موسوی اردبیلی و استاد سلیم موذن زاده اردبیلی را تسلیت گفت .
در پیام تسلیت انجمن دانشجویان ایرانی به نماینده ولی فقیه در منطقه قفقاز که نسخه ای آن در اختیار ایرنا نیز قرار گرفت ، آمده است : این دو ضایعه مولمه و اربعین سرور سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) را به حضرت عالی ، بیوت محترم وابسته ، ملت شهید پرور جمهوری اسلامی ایران و نیز به مردم دوست و حسینی جمهوری آذربایجان تسلیت عرض می کنیم .
شبد *خاورم ** 337 ** 1528 **انتشار دهنده:اسماعیل جهانبخش

انتهای پیام /*

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار