تبلیغات

خون شهدای مدافع حرم" کشور را &

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه خون شهدای مدافع حرم، ایران اسلامی را از توطئه های بزرگ دشمنان در امان نگه داشته است، گفت: خون شهدای مدافع حرم باعث شده که نه تنها ایران اسلامی بلکه چندین کشور دیگر نیز از توطئه های بزرگ آمریکا و صهیونیست در امان باشند.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله مصطفی علما در دیدار با خانواده‌های دو تن از شهدای  مدافع حرم استان کرمانشاه، اقتدار و امنیت و پیشرفت امروز کشور را مرهون خون شهدا دانست و اظهار کرد: همه آنچه که امروز مردم ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی  دارند، نتیجه خون شهدا است.

آیت‌الله علما با تاکید بر اینکه خون شهدا هرگز از بین نمی رود، ادامه داد: اگرچه  رفتن شهدا خسارت بزرگی برای جامعه و خصوصا خانواده‌های آنها محسوب می‌شود، اما نتایج و برکات فراوانی بدنبال دارد که امروز می‌توان این برکات را در اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی نظاره‌گر بود .

وی اظهار کرد: اگر ایثارگری‌ها و شهادت در کشور نبود، امروز ایران نمی‌توانست  این چنین مقتدرانه در مقابل آمریکا و غرب بایستد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در ادامه اشاره‌ای هم به جانفشانی‌ و از خودگذشتگی‌ شهدای مدافع حرم داشت و افزود: امروز خون شهدای حرم باعث شده که نه تنها ایران اسلامی، بلکه چندین کشور دیگر نیز از توطئه های بزرگ آمریکا و صهیونیست در امان باشند که قطعا این شهدا اجر عظیمی نزد خداوند خواهند داشت.

 آیت‌الله علما  به همراه سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان از خانواده شهیدان اکبر نظری و محمد حسین علیخانی از شهدای مدافع حرم استان کرمانشاه، سرکشی کردند.

انتهای پیام

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار