تبلیغات

امام جمعه کرمانشاه به دیدار دو خانواده شهید مدافع حرم رفت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان کرمانشاه، حضرت آیت الله علما امروز شنبه به دیدار خانواده دو تن از شهدای مدافع حرمین مطهر سوریه رفت.

 آیت الله علما در این دیدار اظهار داشت: همه آنچه که امروز مردم ایران و جمهوری اسلامی از اقتدار و امنیت و پیشرفت دارند همه نتیجه خون شهدای ما است.

امام جمعه کرمانشاه افزود: خون شهدا هرگز از بین نمی رود گرچه  رفتن آنها خسارت بزرگی برای جامعه و خصوصا خانواده های آنها محسوب می شود اما نتایج و برکات فراوانی بدنبال دارد تا آنجا که امروز می توان این برکات را در اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی مشاهده کرد .

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: اگر ایثارگری و شهادت در کشور ایران نبود امروز ایران نمی توانست چنین مقتدرانه در مقابل آمریکا و غرب بایستد .

آیت الله علما در ادامه اظهار داشت: خون شهدای حرم امروز باعث شده است که نه تنها ایران بلکه چندین کشور را از توطئه های بزرگ آمریکا و صهیونیست برای نابودی آنها جلوگیری کند که قطعا اجر عظیمی نیز در نزد خداوند خواهد داشت.

آیت الله علما به همراه سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، حجت الاسلام یوسفی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، علیرضا شهرستانی رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه از خانواده شهیدان والامقام اکبر نظری و محمد حسین علیخانی عیادت کرد.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار