تبلیغات

برنامه مسئولان برای نظارت روی حساب مالی تاجران/ هشدار دولت به شهرداران کلانشهرها درباره انتصابات

هشدار دولت به شهرداران کلانشهرها درباره انتصابات

بر اساس ابلاغیه یک مقام مسئول دولتی به شهرداران کلانشهرها، تاکید شده است حسب گزارش های  برخی دستگاه های نظارتی، در انتصاب بعضی از روسای سازمان های وابسته به شهرداری ها، شرایط احراز مسئولان رعایت نمی شود که بر این اساس، ضروری است موارد مندرج در اساسنامه مصوب آن سازمان ها و شرایط اعلامی در طرح طبقه بندی مشاغل رعایت و سپس احکام آنها توسط مقام صلاحیت دار صادر شود.

 

برنامه مسئولان برای نظارت روی حساب مالی تاجران

پس از گزارش تعدادی از مسئولان اجرایی و دستور مدیران ارشد دولتی، مقرر شده است طرح جدیدی برای جلوگیری از فعالیت کارت های بازرگانی اجاره ای در حوزه صدور، تمدید و رتبه ‌بندی کارت های بازرگانی تهیه و به هیئت دولت ارائه شود که بر اساس طرح جدید تدوین شده که هم اکنون در نوبت رسیدگی توسط کابینه است، موارد مهمی چون احراز صلاحیت حرفه ‌ای متقاضیان صدور کارت بازرگانی توسط یک کارگروه و نیز ارائه مستندات کافی در خصوص حساب بانکی فعال با گردش مناسب، پیش بینی شده است.

 

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار