تبلیغات

مراسم سالگرد شهادت 4 شهید مدافع حرم اصفهان برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مراسم نخستین سالگرد شهادت سرگرد پاسدار شهید سجاد مرادی امروز از ساعت 19 در خیابان کاوه، مسجد حضرت ابوالفضل شمس‌آباد برگزار می‌شود.

همچنین مراسم یادبود دیگری فردا پنجشنبه از ساعت 14:30 تا 17 بر سر مزار این شهید در گلستان شهدای اصفهان قطعه شهدای مدافع حرم برگزار می‌شود.

علاوه بر این نخستین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم، مرتضی زارع و همچنین سجاد مرادی از ساعت 14:30 فردا در گزار شهدای اسلام آباد برخوار برگزار خواهد شد.

مراسم سالگرد شهادت جاویدالاثر شهید محمود شفیعی فردا همزمان با شهادت امام حسن عسگری (ع) از ساعت 14 تا 16 در نیک آباد جرقویه سفلا با مداحی سید رضا نریمانی برگزار می‌شود.

همچنین نخستین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم یحیی براتی فردا در مسجد ابوذر احمد آباد درچه با حضور خانواده شهید و همرزمانش برگزار خواهد شد.

این 4 شهید والامقام مدافع حرم اصفهان سال گذشته در سوریه و نبرد با گروه‌های تکفیری به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

انتهای پیام/

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار