تبلیغات

محافل قرآنی در تمامی ادارات و دستگاه های فارس شکل گیرد

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله اسدالله ایمانی ظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم افتتاح پنجمین دوره مسابقات قرآن کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور افزود: مخاطب قرآن همه انسان ها و بشریت است و این کتاب همواره پاسخگوی همه انسان های روی زمین است.

وی تاکید کرد: قرآن یک کتاب زنده، فعال و پویا است و کتابی نیست که تنها برای بعداز زندگی انسان نوشته شده باشد و سعادت دنیا و آخرت ما در گرو توجه به قرآن کریم و پذیرش فرهنگ قرآن است.

امام جمعه شیراز ادامه داد: خواندن قرآن، حفظ کردن قرآن و برگزاری مسابقات قرآن کاری ارزشمند است اما مقدماتی برای آشنایی با فرهنگ قرآن است که در جامعه ما جاری شود زیرا قرآن کتاب زندگی و حیات بشری است.

آیت الله ایمانی تصریح کرد:جامعه اسلامی زمانی به طراز جامعه، انقلاب و تمدن اسلامی می رسد که فرهنگ قران بر ان جامعه حاکم شود و فرهنگ آنها قرآنی شود.

وی تاکید کرد: امیدوارم محافل قرآنی در سایر ادارات و دستگاه های اجرایی ما شکل بگیرد زیرا قران احیاگر انسان الهی است.

به گزارش خبرنگار مهر، پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور درحرم مطهر شاهچراغ(ع) پنجشنبه با معرفی برگزیدگان ادامه دارد.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار