تبلیغات

«لطفا گوریل خودت را قورت بده» برای بار دوم به صحنه رفت

پویان عطایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: با توجه به استقبال تماشاچیان از «لطفا گوریل خودت را قورت بده» در جشنواره تئاتر اصفهان، این نمایش کمدی برای نوبت دوم اجرای عمومی در تالار فرشچیان به صحنه رفت.

وی با بیان اینکه این نمایش سال گذشته در دیماه نیز اجرای عمومی داشته است، افزود: داستان این نمایش درباره زن و شوهری است که یک موجود عجیب و غریب را در طبقه سوم ساختمان مسکونی منزل خود می‌پذیرند که باعث بروز مشکلاتی در زندگی شخصی آنها می‌شود.

کارگردان «لطفا گوریل خودت را قورت بده» با بیان اینکه نویسنده این نمایش نگار داستان‌پور است، بیان داشت: پویان عطایی،  لیلا شریفی، رحیم ملکی و مریم دوستی ایرانی در این نمایش به ایفای نقش  می‌پردازند.

وی با اشاره به اینکه در روند جدید اجرای تئاتر در مجتمع فرهنگی استاد فرشچیان ۳۰ درصد درآمد هر نمایش به این مجتمع تعلق می‌گیرد، گفت: بدین ترتیب با وجود، ظرفیت خوب این سالن و استقبال تماشاگران، درآمد نهایی تئاتر پس از کسر هزینه‌ها برای کارگردان به صرفه نیست.

گفتنی است تئاتر «لطفا گوریل خودت را قورت بده» به طراحی و کارگردانی پویان عطایی تا ۳۰ آذرماه از ساعت ۱۸:۳۰ در مجتمع فرهنگی فرشچیان اصفهان واقع در پل ابوذر، ابتدای خیابان توحید به صحنه می‌رود.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار