تبلیغات

مدیرعامل موسسه فرهنگی و هنری سپهر سوره هنر منصوب شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، در متن ابلاغ وظایف این موسسه از سوی فاضل نظری معاون هنری و رئیس جشنواره های حوزه هنری، خطاب به حامد رهنما آمده است:

«ضمن آرزوی موفقیت برای جنابعالی در مسوولیت جدید به عنوان مدیر عامل موسسه سپهر هنر از آنجا که موسسه مذکور مجری تخصصی نشست‌ها، محافل و جشنواره‌های حوزه هنری است، امید است ضمن رعایت صرفه و صلاح در کلیه برنامه‌ها و فعالیت‌ها، در خصوص موارد ذیل الذکر، مداقه و اقدام لازم صورت پذیرد.

۱-تعامل موثر با مدیران ستادی حوزه هنری در همه بخش‌ها و مدیران محترم حوزه های هنری استانها.

۲- بررسی دقیق نشست‌ها و یا احتمالا جشنواره‌ها و برنامه‌های محفلی در معاونت‌های مختلف حوزه و تلاش برای افزایش تمرکز در اجرای آنها توسط موسسه سپهر سوره هنر.

۳-توسعه مشارکت‌های فرهنگی و هنری در اجرای برنامه‌ها و نشست‌های هنری و ادبی با نهادها، موسسات و ارگانهای همسو با اهداف حوزه هنری.

۴-تلاش در جهت کوچک و چابک نگهداشتن مجموعه ذیربط و تعمیم این نگرش به فرآیندها و برنامه‌ها برای جنابعالی و همه همکاران محترم در آن مجموعه آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.»

موسسه فرهنگی و هنری سپهر سوره هنر حوزه هنری به منظور سازمان‌دهی، هماهنگی، ایجاد وحدت رویه و جلب مشارکت عمومی در فعالیت های جمعی در سال ۱۳۸۹ با حکم رئیس حوزه هنری تشکیل شد. این شرکت امور اجرایی جشنواره‌ها و همایش‌های حوزه هنری همچون فیلم ۱۰۰، فیلم کوتاه رویش، داستان انقلاب، شعر انقلاب، طنز سوره، شب آواز ایرانی و ... را بر عهده دارد. شرکت سپهر سوره هنر پیش از این با عنوان (مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری) فعالیت داشت.

در سوابق حامد رهنما مسئولیت هایی چون مدیر فرهنگی و ارتباطات برج میلاد تهران، معاون فرهنگ‌سرای رسانه، دبیری جشنواره گزارش یک نگرانی و ... دیده می‌شود.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار