تبلیغات

توضیحات مومنی درباره تغییر مدیریتی در انتشارات سوره مهر

محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری در حاشیه نشست فصلی مدیران حوزه هنری در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید خبر تغییر مدیرعامل انتشارات سوره مهر عنوان کرد: با توجه به مسئولیت‌های آقای حمزه زاده در معاونت سینمایی حوزه هنری، یکی دیگر از اعضای  خانواده حوزه هنری به عنوان مدیرعامل انتشارات سوره مهر انتخاب شد.

وی در ادامه افزود: با توجه به اهمیت انتشارات سوره مهر که نقشی محوری و ممتاز در صنعت نشر کشور و ترویج ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حتی در خارج از مرزهای ایران دارد، باید  برای مدیریت آن تامل کافی صورت می‌گرفت که خوشبختانه  نهایتا یکی از نیروهای مومن و مخلص حوزه هنری که پیش از این  در سطوح مختلف مدیریتی تجربه کار ارزشمندی را اندوخته وخود از هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی است برای این مسئولیت انتخاب شد.

عبدالحمید قره‌داغی و محمد حمزه زاده

به گفته مومنی: آقای عبدالحمید قره‌داغی به عنوان مدیرعامل انتشارات سوره مهر می‌تواند جانشین مناسب و خوبی برای آقای محمد حمزه‌زاده باشد.

یادآوری می‌شود محمد حمزه‌زاده  در ۱۴ سال اخیر مدیرعامل انتشارات سوره مهر بوده و عبدالحمید قره‌داغی نیز جدای از سابقه مدیریت حوزه هنری استان البرز، پیش از این قائم مقام فاضل نظری در معاونت هنری حوزه هنری بوده است.  

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار