تبلیغات

مسابقات سراسری حفظ و قرائت قران کریم در پاکستان برگزار شد

کد خبر: 82346762 (5720975) | تاریخ خبر: 24/09/1395 | ساعت: 15:29|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش خبرنگار ایرنا، شرکت کنندگان در این مراسم، نفراتی بودند که پیش از این در مسابقات استانی که بطور جداگانه در ایالت های چهارگانه پاکستان برگزار شده بود، رتبه های اول تا سوم در رشته های حفظ و قرائت قرآن کریم را کسب کرده بودند.
در دور نهایی این رقابت ها که امروز برگزار شد، در مجموع 15 نفر از قاریان ممتاز و حافظان قرآن کریم از سراسر پاکستان شرکت کردند.
جمعی از مردم از جمله جوانان پاکستانی با حضور در محل برگزاری این مسابقات، به تشویق رقابت کنندگان پرداختند و حال و هوای معنوی خاصی به مراسم دادند.
قرار است، فردا(پنجشنبه) در مراسم جداگانه ای که با همکاری رایزنی فرهنگی ایران و موسسه 'صوت القراءالعالمی' پاکستان در اسلام آباد برگزار خواهد شد، ضمن تقدیر از نفرات اول تا سوم دور نهایی مسابقات حفظ قرائت قرآن کریم، جوایزی از سوی رایزنی فرهنگی کشورمان به رسم قدردانی به این افراد اهدا شود.
همچنین دو نفری که رتبه اول را رشته های حفظ و قرائت قرآن کریم در مسابقات سراسر پاکستان بدست آورده اند، برای شرکت در دور آتی مسابقات بین المللی حفظ و قرائت قرآن کریم، عازم تهران خواهند شد.
سال گذشته، 'محمد ابراهیم' قاری ممتاز پاکستانی که در سی و دومین مسابقات بین المللی حفظ و قرائت قران کریم در تهران شرکت کرده بود، برای نخستین بار توانست در رشته قرائت، برای کشورش رتبه (مقام سومی) کسب کند.
آساق**1723 – انتشار دهنده: محمدرضا منافی

انتهای پیام /*

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار