تبلیغات

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم معرفی شد

 به گزارش خبرنگار مهر، محمد رحمانیان عصر چهارشنبه در آئین معارفه معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: معاونت بهداشتی به سبب جایگاه و وظایفی که بر عهده دارد از اهمیت ویژه‌ای برای دانشگاه علوم پزشکی برخوردار است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به اینکه  اولویت در بهبود و به سامان رساندن امور در معاونت بهداشتی با نیروی انسانی است، افزود: نیروی محرکه و پیش‌برنده این سیستم تعهد، دانش و تلاش نیروی انسانی آن است.

وی بیان کرد: طی چند ماهه گذشته بنده به عنوان سرپرست معاونت بهداشتی در خدمت همکاران بودم، به همین خاطر این جلسه با حضور من  برگزار شد و معاون جدید  از امروز کار خود را با جدیت و پشتکار آغاز می‌کند.

به گزارش مهر، مجید ارجمند پزشک عمومی بوده و از سال ۸۸ تا ۹۳ به عنوان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم مشغول خدمت بوده است.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار