تبلیغات

خانواده ها به دنبال تربیت معنوی و اخلاقی فرزندان خود باشند

کد خبر: 82350932 (5726444) | تاریخ خبر: 28/09/1395 | ساعت: 13:59|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین علیرضا اعرافی روز یکشنبه در مراسم افتتاح فاز اول موسسه قرآن و عترت حضرت معصومه (س) نقش دادن به نسل نوجوان و جوان در مسائل فرهنگی ،قرآنی و تربیتی را بهترین صیانت کننده از آسیب ها خواند .
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: از بهترین ابزارها برای مصون کردن نسل امروز ازفساد و مجهزکردنشان به اخلاق وعقیده خوب قران کریم است .
مدیرحوزه های علمیه کشور با بیان اینکه قرآن مثل نورخورشید است که ریشه درعالم غیب دارد و سررشته انوارقرآن خداست افزود:باخواندن آیات وحی، مغز و قلب انسان نورانی می شود.
اعرافی با تاکید براینکه قران را باید به عمق خانه و خانواده ،ضمیر و وجدان و مدرسه برد اظهارداشت:حرکت قرآنی درشهرستان باید افزایش پیدا کند و مهم این است که در معنی ،فهم و فرهنگ قرآن وارد شویم .
امام جمعه میبد درجمع برادران و خواهران فرهنگی و قرآنی از همه کسانی که درترویج معارف اسلامی و قران کریم تلاش می کنند قدردانی کرد .
مدیرموسسه قران و عترت حضرت معصومه (س) هم گفت:این موسسه در زمینی به مساحت 800مترمربع با زیربنای هزار و 200 مترمربع با 600 میلیون تومان به صورت صددرصد خیری ساخته شده است .
حجت الاسلام محمدکاظم صباغی افزود:یکصد نفر در دوبخش دبستان قرآن و مرکزتخصصی قرآن درکلاس های حفظ و روخوانی مشغول یادگیری هستند.
وی خاطرنشان کرد: این موسسه صدرصد خیری است و برای تکمیل آن200 میلیون تومان دیگر نیاز است .
دراین مراسم از محمد حسین صباغی رئیس نظام مهندسی میبد، خیر و طراح این موسسه قرآنی و تعدادی ازخانواده های معظم شهدا و ایثارگران و خیرین دیگر این موسسه با اهداء هدایایی تجلیل شد .
7548/6197 خبرنگار: صفیه امامی میبدی** انتشار: محمد حسین فلاح تفتی

انتهای پیام /*

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار