تبلیغات

انتخابات «مجمع کانون‌های هنرهای نمایشی» دانشجویان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مفدا، در این انتخابات که در دانشگاه علوم‌ پزشکی اهواز برگزار شد، ۱۲ نفر از نمایندگان کانون‌ها برای عضویت در شورای مرکزی نامزد شدند که پس از انجام رای‌گیری پنج نفر به عنوان اعضای اصلی برگزیده شدند.

در این انتخابات امیرحسین خدادوست از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رضا مسعودی از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس، سجاد خیام از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، فرخنده صادقی از دانشگاه علوم پزشکی آبادان و سعید محمدسلیمانی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز به عنوان اعضای اصلی شورای مرکزی مجمع کانون‌های هنرهای نمایشی انتخاب شدند.

همچنین شیوا مولانی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، پدرام عبدالله‌زاده از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و حسین سعیدی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان اعضای علی‌البدل این شورا انتخاب شدند. تمامی این افراد در دور اول انتخابات برگزیده شدند.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار