تبلیغات

حمایت بازیگر زن از سریال «شهرزاد» / این هزینه کردن محدود هم به چشم بسیاری خار شده است

حمایت بازیگر زن از سریال «شهرزاد» / این هزینه کردن محدود هم به چشم بسیاری خار شده است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پاکروان در این باره نوشت: «شهرزاد روايت هزار و يك شبى است كه مردم را با سريال ايرانى آشتى داد و آنها را دور هم جمع كرد.

اينكه حسن فتحى توانسته است اين داستانهاى تو در تو و جذاب عاشقانه را در مقطعى از تاريخ ،به درستى و زيبايى تصوير كند ،جاى تقدير دارد.

اينكه سرمايه اى در راستاى فرهنگ اين مرز و بوم هزينه شده است به جاى اينكه سر از آنسوى مرزها درآورد يا در دادو ستد ارز، ندانيم چه شد و يا برجى به اين شهر پر همهمه اضافه كند هم جاى تشكر. 

گرچه بودجه ى ساخت اين سريال به اندازه شايد دو واحد در آن برج ها هم نيست و اصلا انگار عادت كرده ايم به هزينه نكردن براى فرهنگ كه اين محدود هم به چشم بسيارى خار شده است. 

مخلص كلام هرگز نياموختم با بخل و حسد قضاوت كردن را كه متاسفانه اين روزها در حوالى سرى دوم اين مجموعه بسيار به چشم مى آيد. 

مهم مردم هستند كه بايد ببينند و بخواهند كه بدانند كه خدا را شكر با موفقيت سرى اول و چشم انتظار مردم براى سرى دوم اين جزو واضحات است. 

دست مريزاد به سازندگان و هنرمندان شهرزاد كه با اينهمه هجمه، عشق به مردم را سپر كرده اند و پيش مى رانند .به يقين در آنسوى ازدحام و هياهو بر سر هيچ آنچه مى ماند اثر شماست كه جاويدان است. 

موفق باشيد و برقرار ،خوش بدرخشيد.»

58241

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار