تبلیغات

مراسم نخستین سالگرد شهدای مدافع حرم اصفهان برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، نخستین سالگرد عروج آسمانی شهدای مدافع حرم پاسدار «علی شاهسنایی» و «عبدالمهدی کاظمی»  امروز برگزار می‌گردد.

نخستین مراسم سالگرد شهید شاهسنایی در محل مسجد امام علی(ع) واقع در خیابان آتشگاه، خیابان بهشت، کوچه 29 برگزار می‌گردد و در این مراسم که پس از نماز مغرب و عشا برگزار خواهد شد حجت الاسلام مهدوی ارفع به سخنرانی خواهد پرداخت و در ادامه مداح اهل بیت محمد یزدخواستی به مداحی می‌پردازد.

همچنین مراسم سالگرد شهید کاظمی نیز از ساعت 14 تا 16:30 در آستان مقدس امامزاده سید نجم الدین واقع در خیابان کهندژ، خیابان نبوی منش، خیابان شهید فهمیده برگزار می‌شود.

در این مراسم نیز حجت الاسلام مهدوی ارفع ایراد سخن کرده و سعید میرفهیمی مداحی خواهد کرد، در ادامه گروه سرود نسیم بهشت قطعاتی را اجرا می‌کند.

نخستین مراسم سالگرد شهید مدافع حرم «عبدالحسین یوسفیان» نیز در روز جمعه 3 دی‌ماه در گلستان شهدای دستگرد برخوار محل دفن این شهید برگزار می‌شود.

مراسم سالگرد شهید یوسفیان نیز در ساعت 14:30 تا 16:30 برگزار خواهد شد و در ابتدا حجت السلام سید حسن آقامیری سخنرانی کرده و سپس محمد یزدخواستی مداحی خواهد کرد، در پایان نیز جانباز مدافع حرم «امیرحسین نصیری» روایتگری مراسم را بر عهده خواهد داشت.

انتهای پیام/

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار