تبلیغات

مراسم چهلمین روز درگذشت مرحوم استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، جواد زنجانی ظهر امروز در جلسه هماهنگی مراسم چهلمین روز درگذشت استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی در اردبیل اظهار داشت: تمهیدات لازم برای برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت مرحوم استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی انجام شده و این مراسم روز پنج‌شنبه از ساعت 14 در مسجد اعظم اردبیل برگزار می‌شود و از عموم مردم برای حضور در این مراسم دعوت به عمل می‌آید.

وی با اشاره به این‌که یکی دیگر از برنامه‌های مراسم درگذشت استاد سلیم موذ‌ن‌زاده اردبیلی این است که صبح روز پنجشنبه هم مراسمی در مزار این استاد برگزار می‌شود و انتظار می‌رود این مراسم به صورت باشکوه و منظم با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شود.

فرماندار اردبیل گفت: مراسم چهلمین روز درگذشت مرحوم استاد سلیم موذ‌ن‌زاده اردبیلی با حضور میهمانان داخلی و کشوری، مداحان بنام استانی و کشوری و مسئولان کشوری و استانی در مسجد اعظم این استان برگزار می‌شود و تمهیدات لازم برای برگزاری این مراسم باشکوه در اردبیل توسط دستگاههای مربوطه انجام شده و شهرداری اردبیل به همراه دیگر دستگاه‌های مربوطه در این زمینه رسالت خطیر و حساسی بر عهده دارند.

 زنجانی بیان کرد: مرحوم استاد سلیم موذ‌ن‌زاده اردبیلی یک شخصیت بسیار بزرگ معنوی و سرمایه‌ای بزرگ برای ملت ایران بود و ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا دین خود را به اسطوره مداحی دنیا ادا کنیم.

وی تصریح کرد: مردم ولایتمدار استان اردبیل در مراسم درگذشت استاد سلیم موذ‌ن‌زاده اردبیلی مشارکت همه جانبه‌ای داشته‌اند و در این مراسم حماسه‌ای بزرگ و تاریخی رقم زدند که شایسته تقدیر و قدردانی است.

انتهای پیام/

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار