تبلیغات

سیامک واحدی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان شد

به گزارش خبرنگار مهر، شایعات در خصوص تغییر رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان بالاخره به واقعیت رسید و سیامک واحدی از نیروهای بومی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان منصوب شد.

در حکم صادر شده از سوی وزیر بهداشت خطاب به سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی کردستان، آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کردستان منصوب می شوید.

از جناب عالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی اعضای هیأت علمی و کارکنان محترم دانشگاه و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر بخش های حوزه مأموریت خود اقدامات زیر را انجام دهید:

۱-  تأمین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم به ویژه محرومین و نیازمندان

۲-  ارتقاء برنامه های جاری حوزه های بهداشتی، درمانی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی

۳-  صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی

۴-  عملیاتی نمودن برنامه پنجم توسعه و برنامه سلامت دولت یازدهم

۵-  توسعه عدالت در سلامت در حوزه مأموریت خود

۶-  توجه به امر اعتدال، توانمندی و شایسته سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیأت علمی و کارکنان حوزه سلامت

در پایان حکم وزیر بهداشت آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

سیامک واحدی در حالی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان منصوب شده است که طیب قدیمی رئیس سابق این دانشگاه بیش از یه دهه است که در این سمت فعالیت می کند.

دکتر سیامک واحدی سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی کردستان فوق تخصص قلب و عروق است و در شهر سنندج مرکز استان به دنیا آمده است.

همچنین وزیر بهداشت با صدور لوحی تقدیر از خدمات طیب قدیمی رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی کردستان تجلیل کرد.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار