تبلیغات

قبولی 83 درصد فرهنگیان در آزمون الکترونیکی ضمن‌خدمت

آزمون سراسری ورودی رشته های تخصصی حوزه های علمیه - مشهد

فرهنگیانی که در آزمون الکترونیکی آنلاین «به سوی فهم قرآن» شرکت کردنند، می‌توانند کارنامه‌های خود را با مراجعه به سایت www.fahmequran.ir دریافت کنند.

به گزارش ایسنا، در این آزمون که دوم و سوم دی ماه برگزار شد، بیش از 422 هزار نفر از فرهنگیان شرکت کردند که 83 درصد از این افراد نمره قبولی کسب کردند.
3441 نفر از فرهنگیان در این آزمون موفق به کسب نمره کامل 20 شده اند که باید با برگزیدگان سایر دستگاه های دولتی که مجموعا 4400 نفر می شوند، در روز جمعه 10 دی ساعت 10 صبح در آزمون انتخاب نفرات برگزیده که به صورت الکترونیکی و تشریحی برگزار می شود، به رقابت بپردازند که به 220 نفر از برگزیدگان این آزمون کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به مبلغ 500 هزار تومان اهدا خواهد شد.
گفتنی است، بر اساس امار اعلام شده تعداد مراجعه به سایت آزمون در روز پنج‌شنبه دو میلیون و 200 هزار مرتبه و در روز جمعه 900 هزار مرتبه بوده است.
در این آزمون که برای نخستین بار در کشور با این تعداد شرکت کننده به صورت آنلاین برگزار شد ، حدود نیمی از افراد با تلفن‌های هوشمند خود در آزمون شرکت کردند.
گفتنی است فرهنگیانی که نتوانسته اند در آزمون روزهای دوم و سوم دی ماه شرکت کنند و یا موفق به کسب نمره قبولی نشده اند، می توانند در فرصتی مجدد در چهار گروه که هر گروه شامل استان‌ و ساعت خاصی می شود، روز جمعه 10 دی ماه با مراجعه به سایت www.fahmequran.ir در آزمون شرکت کنند.
بر این اساس شرکت‌کنندگان در استان‌های تهران، مازندران، گیلان، گلستان، همدان،‌ قزوین و سمنان از ساعت 9 تا 9:20 روز 10 دی ماه، فرهنگیان خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان، یزد و خراسان شمالی ساعت 10 تا 10:20، شرکت‌کنندگان از استان‌های ایلام، ‌اردبیل، قم، کردستان، لرستان،‌ کرمانشاه، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و خوزستان از ساعت 11 تا 11:20 روز جمعه و فرهنگیان در استان‌های اصفهان، فارس، البرز، ‌هرمزگان، ‌مرکزی، بوشهر،‌ زنجان، چهارمحال و بختیاری و کهکیلویه و بویراحمد نیز از ساعت 13 تا 13:20 می توانند در آزمون شرکت کنند.

انتهای پیام

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار