تبلیغات

قبولی 83 درصد فرهنگیان در آزمون الکترونیکی ضمن‌خدمت

قبولی 83  درصد فرهنگیان در آزمون الکترونیکی ضمن‌خدمت

فرهنگیانی که در آزمون الکترونیکی آنلاین «به سوی فهم قرآن» شرکت کردند، می‌توانند کارنامه‌های خود را با مراجعه به سایت www.fahmequran.ir دریافت کنند.

به گزارش ایلنا، در این آزمون که دوم و سوم دی ماه برگزار شد، بیش از 422 هزار نفر از فرهنگیان شرکت کردند که 83 درصد از این افراد نمره قبولی کسب کردند.

3441 نفر از فرهنگیان در این آزمون موفق به کسب نمره کامل 20 شده‌اند که باید با برگزیدگان سایر دستگاه‌های دولتی که مجموعا 4400 نفر می‌شوند، روز جمعه 10 دی ساعت 10 صبح در آزمون انتخاب نفرات برگزیده که به صورت الکترونیکی و تشریحی برگزار می‌شود، به رقابت بپردازند که به 220 نفر از برگزیدگان این آزمون کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به مبلغ 500 هزار تومان اهدا خواهد شد.

گفتنی است، براساس امار اعلام شده تعداد مراجعه به سایت آزمون روز پنج‌شنبه دو میلیون و 200 هزار مرتبه و روز جمعه 900 هزار مرتبه بوده است. در این آزمون که برای نخستین بار در کشور با این تعداد شرکت‌کننده به صورت آنلاین برگزار شد ، حدود نیمی از افراد با تلفن‌های هوشمند خود در آزمون شرکت کردند.

گفتنی است، فرهنگیانی که نتوانسته‌اند در آزمون روزهای دوم و سوم دی‌ماه شرکت کنند و یا موفق به کسب نمره قبولی نشده‌اند، می‌توانند در فرصتی مجدد در 4 گروه که هر گروه شامل استان‌ و ساعت خاصی می‌شود، روز جمعه 10 دی‌ماه با مراجعه به سایت  www.fahmequran.ir در آزمون شرکت کنند.

بر این اساس شرکت‌کنندگان در استان‌های تهران، مازندران، گیلان، گلستان، همدان،‌ قزوین و سمنان از ساعت 9 تا 9:20 روز 10 دی‌ماه، فرهنگیان خراسان رضوی، خراسان‌جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان، یزد و خراسان‌شمالی ساعت 10 تا 10:20، شرکت‌کنندگان از استان‌های ایلام، ‌‌اردبیل، قم، کردستان، لرستان،‌ کرمانشاه، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی و خوزستان از ساعت 11 تا 11:20 روز جمعه و فرهنگیان در استان‌های اصفهان، فارس، البرز، ‌هرمزگان، ‌مرکزی، بوشهر،‌ زنجان، چهارمحال و بختیاری و کهکیلویه و بویراحمد نیز از ساعت 13 تا 13:20 می‌توانند در آزمون شرکت کنند.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار