تبلیغات

مخالفت مجلس با تعیین سقف پاداش پایان خدمت کارکنان دولت

کد مطلب: 428114

مخالفت مجلس با تعیین سقف پاداش پایان خدمت کارکنان دولت

تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۰

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تعیین سقف برای پاداش پایان خدمت کارکنان دولت مخالفت کردند.

به گزارش ایسنا، مایندگان مجلس  در جلسه علنی بعد از ظهر امروز (یکشنبه) و در جریان بررسی جزئیات لایحه برنامه ششم ماده ۳۴ این لایحه درباره تعیین سقف برای پاداش پایان خدمت کارکنان دولت را مورد بررسی قرار دادند که در آن آمده بود پاداش پایان خدمت کارکنان دولت حداکثر معادل ۷ برابر حداقل حقوق و مزایا در ازای هر سال خدمت تعیین می شود.

در جریان بررسی این ماده اسفندیار اختیاری نماینده زرتشتیان و عضو کمیسیون آموزش مجلس پیشنهاد حذف این ماده را مطرح کرد که نمایندگان با ۱۱۷ رای موافق، ۷۶ رای مخالف و سه رای ممتنع از مجموع ۲۰۳ نماینده حاضر، به حذف این ماده از متن لایحه برنامه ششم رای دادند و بر این اساس با تعیین سقف برای پاداش پایان خدمت بازنشستگان مخالفت کردند.

در جریان بررسی این ماده و پیش از رای گیری برای حذف آن علی لاریجانی رئیس مجلس نیز ارجاع این ماده به کمیسیون تلفیق را به رای گذاشت که نمایندگان با ۸۰ رای موافق و ۱۱۲ رای مخالف از مجموع ۲۰۳ نماینده حاضر با ارجاع آن به کمیسیون مخالفت کردند و در ادامه این ماده را از متن لایحه برنامه ششم حذف کردند.

کلمات کلیدی : پاداش پایان خدمت کارکنان دولت+مجلس

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار