تبلیغات

بیش از 160 هزار سمنانی صاحب کارت ملی هوشمند شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، عباس قندالی عصر امروز در حاشیه نشستی با مدیران استان سمنان به خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر صدور کارت هوشمند از طریق 12 اداره و نمایندگی ثبت‌احوال در سراسر این استان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه تقریبا یک‌سوم واجدین شرایط در استان سمنان برای دریافت کارت هوشمند اقدام کردند افزود: در حال حاضر حدود 200 هزار نفر درخواست صدور کارت هوشمند خود را به این اداره‌کل ارائه دادند که 160 هزار نفر آنان کارت هوشمند خود را دریافت کردند.

مدیرکل ثبت‌احوال استان سمنان، ادامه داد: در مجموع بین 560 تا 580 هزار نفر در این استان واجد شرایط دریافت کارت هوشمند هستند.

قندالی با اشاره به اینکه فرآیند صدور کارت هوشمند مدتی طولانی شده بود، گفت: هم‌اکنون این مشکل که به دلیل کمبود اعتبارات به‌وجود آمده بود رفع شده و روند صدور کارت‌ها تسریع شده است.

وی از آمادگی این اداره‌کل برای دریافت درخواست صدور کارزت هوشمند خبر داد و تصریح کرد: علاوه بر 12 اداره و نمایندگی ثبت‌احوال 19 دفتر پیشخوان و 9 دفتر پستی در سراسر این استان آماده ارائه خدمات به مردم استان سمنان هستند.

مدیرکل ثبت‌احوال استان سمنان از این اداره کل به عنوان پیشرو در برون‌سپاری ماموریت‌ها به بخش خصوصی نام برد و خاطرنشان کرد: ایجاد این دفاتر پیشخوان و پستی با هدف کاستن از تصدی‌گری بخش دولتی انجام شده است.

انتهای پیام/

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار