تبلیغات

هدف دشمنان نابودی دین اسلام و انقلاب است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهدی رحیم آبادی چهارشنبه شب در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی ماه در بشرویه گفت: این حماسه نماد بصیرت ملت ایران اسلامی است.

وی اظهار داشت: در دنیای کنونی اگر بخواهیم گمراه نشویم باید قران و عترت را ترک نکرده و همواره به آن تمسک بجوییم.

حجت الاسلام رحیم آبادی با بیان اینکه قران نیز به تشکیل حکومت اسلامی اشاره کرده است گفت: دین ما در صورتی تکمیل می‌شود که یک حکومت الهی ناب داشته باشیم.

وی بیان کرد: امروز کافی ست آگاهی و انصاف در کسی وجود داشته باشد تا متوجه تفاوت حکومت غیرالهی و الهی شود.

حجت الاسلام رحیم آبادی اظهار داشت: پر ارزش‌ترین کار امروز انتظار برای ظهور امام زمان است که در حکومت اسلامی این امر تحقق می‌یابد.

وی بیان کرد: تمام کسانی که در مقابل حکومت های اسلامی از زمان پیامبر (ص) ایستادند تنها کفار نبودند بلکه کسانی با لباس دین، با دین اصلی مقابله می‌کردند.

حجت الاسلام رحیم آبادی با اشاره به اینکه مباحث دوست شناسی و دشمن شناسی بسیار حائز اهمیت است، گفت: در روایات اسلامی این امر بسیار اشاره شده است.

وی اظهار داشت: روز نهم دی یک روز نیست بلکه هر روز با نگاه بصیرت افزا و بصیرت دار را به عنوان نهم دی ماه باید حفظ کنیم چون دشمن مستمرا کار می‌کند.

حجت الاسلام رحیم آبادی گفت: خداوند متعال در قران اشاره کرده است که مسلمانان بدانید که دشمنان دست از فتنه گری برنخواهند داشت.

وی افزود: دشمنان به دنبال این هستند که ما دین، عزت، ناموس و عظمت نداشته باشیم لذا بایستی به جد مقابل آنها بایستیم.

حجت الاسلام رحیم آبادی اظهار داشت: تمام برنامه‌ها و سخنان دشمنان همه بهانه است، دشمن تنها می‌خواهد ایران، اسلامی نباشد بلکه شاهنشاهی و سراسر از فساد گردد.

وی با بیان اینکه هدف اصلی دشمن بی دین کردن ملت ایران اسلامی است گفت: خداوند در قران، دشمنان اسلام و مسلمانان را به سه دسته کافرین، مشرکین و منافقین اعلام می‌کند.

حجت الاسلام رحیم آبادی بیان کرد: امروز اطاعت پذیری از ولایت فقیه اطاعت از خداوند است لذا وظیفه همه ماست تا پیرو ولایت باشیم.

وی با بیان اینکه ارادت به اهل بیت بدون توجه به ولایت فقیه معنا ندارد گفت: امروز ولایت فقیه، مسلم بن عقیل امام زمان در بین ملت های جهان است و هم اکنون ملت ما الگویی برای ملت های دنیا شده است.

حجت الاسلام رحیم آبادی اظهار داشت: امروز رهبر بصیر انقلاب اسلامی ما گفتند چپ و راست نداریم لذا باید با پیروی از فرمایشات ایشان، شاهد پیروزی همیشگی ایران اسلامی همچون گذشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه دو نوع منافق داریم افزود: یکی از منافقان خود را منفجر می‌کند اما یک دسته دیگر از منافق زبان باز است و با سخنان خود به دنبال ایجاد نفاق است.

حجت الاسلام رحیم آبادی گفت: منافقین کنار مشکرین و کفار قرار می‌گیرند و باید بسیار در شناخت و مقابله با آنان دقت کرد.

وی اظهار داشت: مردم ما باید با هوشیاری و بصیرت رگه های نفوذ در انتخابات را شناسایی و آنها را به حاشیه برانند.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار