تبلیغات

1500 شهید قرآنی در سراسر کشور شناسایی شدند

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا», رحیم قربانی رییس سازمان قرآن و عترت بسیج سپاه محمد رسول الله(ص) سپاه تهران امشب (پنجشنبه) در چهارمین یادواره سوره های سرخ که در مرکز همایش های شهید آوینی فرهنگسرای بهمن در حال برگزاری است در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال و دفاع مقدس با اشاره به فعالیت های صورت گرفته این سازمان از سال 92 در راستای شناسایی شهدای قرآنی با تشکیل ستاد شهدای قرآنی اظهار کرد: این فعالیت ها در سال 92 با شناسایی32 شهید قرآنی آغاز شد و امروز گذشت سه سال از تشکیل ستاد شهدای قرآنی بیش از 1500 شهید قرآنی در سراسر کشور شناسایی شدند.
وی در ادامه دیدار جامعه قرآنی با خانواده شهدای قرآنی, تولید 135 مستند سوره های سرخ با محوریت شهدای قرآنی, چاپ 2 کتاب و 2 نرم افزار را از جمله فعالید های ستاد شهدای قرآنی عنوان کرد و گفت: امسال نیز ضمن گرامیداشت یاد 1500 شهید قرآنی چهارمین همایش سوره های سرخ به نام 32 شهید قرآنی مدافع حرم مزین شده است.
قربانی افزود: همان شهدایی که با همان بصیرت شهدا در دفاع مقدس و شور و تلاش راه خود را انتخاب کرده و در راه دفاع از حریم اهل بیت به شهادت رسیدند.
انتهای پیام/

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار