تبلیغات

۳۴۶ هزار کارت هوشمند ملی در اردبیل تحویل شد/جانمایی خدمات بانکی

به گزارش خبرنگار مهر، اسد حسن‌زاده ظهر جمعه در حاشیه جلسه بررسی آخرین وضعیت صدور کارت ملی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: از این تعداد ۱۳۷ هزار و ۵۹۰ کارت ملی در هشت‌ماهه نخست سال جاری تحویل شده است.

وی افزود: از ابتدای طرح صدور کارت ملی ۴۲۷ هزار و ۷۰ ثبت‌نام تکمیل و ۳۸۸ هزار و ۸۲۸ مورد ارسال شده است.

مدیرکل ثبت‌احوال استان به ثبت‌نام ۹۶ هزار و ۶۵۳ کارت ملی در هشت‌ماهه نخست سال جاری اشاره کرد و گفت: از این تعداد ۱۲۴ هزار و ۲۱۶ مورد جهت صدور کارت به سازمان ارسال شده است.

حسن‌زاده با تأکید به اینکه ۴۳ درصد از جمعیت استان کارت هوشمند ملی دریافت کردند، ادامه داد: کارت هوشمند ملی صرفاً قابلیت شناسایی ندارد و در صورتی که قابلیت‌های دیگر به آن اضافه شود، شهروندان فاقد کارت دچار مشکل خواهند شد.

وی افزود: کارت هوشمند ملی کلید ورود به دولت الکترونیک است و دستگاه‌های دولتی ملزم شده‌اند از شماره ملی به عنوان پایه اطلاعات استفاده کنند.

به گفته مدیرکل ثبت‌احوال استان جانمایی برخی خدمات بانکی و بیمه‌ای در کارت هوشمند در دست بررسی است و پیش‌بینی می‌شود در آینده نزدیک محقق شود.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار