تبلیغات

دانش ‌آموختگان علوم قرانی سفیران آموزه‌های الهی در جامعه هستند

کد خبر: 82369771 (5752695) | تاریخ خبر: 12/10/1395 | ساعت: 13:52|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش ایرنا حسین هاشمی تختی یکشنبه در جشن دانش‌ آموختگان دانشکده علوم قرانی بندرعباس افزود: دانش آموختگان دانشکده قرانی یک رسالت بزرگ بر دوششان است و آن اجرا و آموزش تعالیم قرانی در جامعه تا رسیدن به تعالی با تکیه‌ بر قران است.
وی بیان داشت: قران نیاز جامعه است و توسعه و نشر آن در بین جوانان سعادت دنیا و آخرت را در پی خواهد داشت.
نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اینکه باید با تکیه‌ بر قران جوانان جامعه را واکسینه کنیم ، گفت: باید به دنبال این باشیم که قران را تبدیل به اولویت زندگی تمامی جامعه کنیم و تمامی خانواده‌ها را با علوم و منویات الهی تعلیم و آموزش دهیم.
هاشمی تختی خاطرنشان کرد: یکی از پیشنهادت بنده اینست که با کمک یکدیگر مجمع خیرین قرانی را نیز راه ‌اندازی کنیم تا بتوانیم با استفاده از توان خیران در این حوزه ، قرآن را در مناطق کمتر توسعه‌ یافته کمک ‌رسانی شود.
وی تصریح کرد: دانشکده علوم قرانی باتوجه به کارکرد بالای آن در جامعه باید روز به ‌روز به دنبال ایده‌ها و برنامه‌های بهتر در جامعه و بویژه در میان جوانان باشد.
نماینده حوزه مرکزی هرمزگان در خانه ملت افزود: تمامی مسئولان برای نشر بیشتر قران و توسعه آن تلاش خود را بکار می‌گیرند و همچنین توقع می‌رود که مسئولان دانشکده علوم قرانی نیز با مدیران همکاری داشته باشند.
هاشمی تختی اضافه کرد: منشور و میثاق نامه ما با امام راحل تربیت نسل قرانی و اجرای علوم این معجزه خداوندی در خانه‌های ایرانیان است با اتکا بر قران می‌توان در تمامی ابعاد جامعه بهترین عملکرد را داشت و حتی با اتکا بر قران می‌توان در برابر دشمنان استقامت کرد.
7195/6048
خبرنگار: رقیه غلامی زاده ** انتشار دهنده : خلیل تنیده

انتهای پیام /*

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار