تبلیغات

عطایی: هدف ما رسیدن به پلی‌آف است

سرمربی تیم کاله آمل پس از شکست برابر بانک سرمایه با اشاره به پتانسیل بالای تیمش، هدف‌ باشگاه را صعود به پلی‌آف دانست.

به گزارش ایسنا، بهروز عطایی در جمع خبرنگاران درباره شرایط بازی امروز گفت: بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. ما در برابر قدرت اول قهرمانی بازی کردیم. به نوعی در این بازی تیم ملی بزرگسالان بر تیم ملی جوانان غلبه کرد. البته باید بگویم که پتانسیل بازیکنان بیشتر از این بود و می‌توانستیم در این بازی شرایط بهتری داشته باشیم.

وی درباره هدف این تیم در ادامه لیگ گفت: تعاملی بین فدراسیون و باشگاه کاله صورت گرفته که هدف این تعامل پشتوانه‌سازی برای تیم ملی است. باید اظهار کنم این تعامل قابل احترام است. به هر حال باشگاه کاله بسیار ثروتمند است و می‌توانست تیم پرمهره‌ای جذب نماید ولی هدف ما آینده‌سازی برای والیبال کشور است.

وی در پایان افزود: ما در چهار هفته ابتدایی با چهار تیم بالای جدول بازی کردیم ولی در بازی‌های بعد با تیم‌های هم‌وزن خود روبه‌رو خواهیم شد. هدف ما صعود به پلی‌آف است و توانایی و پتانسیل انجام این کار را داریم.

انتهای پیام

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار