تبلیغات

عطایی: مقابل تیمی بازی کردیم که یکی از دو مدعی قهرمانی است/ بازیکنان جوان کاله در آینده به تیم ملی می‌رسند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم بهروز عطایی پس از شکست تیمش مقابل بانک سرمایه در لیگ برتر والیبال اظهار داشت: ما بازی سختی را پیش‌بینی می‌کردیم و امروز مقابل تیمی قرار گرفتیم که یکی از دو مدعی قهرمانی است، بازیکنانم تلاش خود را کردند. البته آنها پتانسیل بیشتر از این را دارند در مجموع بانک سرمایه با کیفیت‌تر ظاهر شد و توانست خود را تحمیل کرده و برنده شود. 

وی درباره استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب تیم کاله گفت: تعاملی بین فدراسیون والیبال و باشگاه کاله وجود دارد تا سرمایه‌گذاری برای والیبال صورت بگیرد. تعداد زیادی از بازیکنانی که در ترکیب ما حضور دارند در آینده به تیم ملی می‌رسند و یا حداقل پتانسیل این کار را دارند. فکر نمی‌کنم هیچ باشگاهی تاکنون چنین ریسکی را انجام داده باشد. کاله باشگاه ثروتمندی است اما ترجیح داده که امسال از جوانان استفاده کند. 

سرمربی کاله ادامه داد: تلاش می‌کنیم که به پلی‌آف برسیم در چهار هفته نخست در مقابل تیم‌های بالای جدول بازی کردیم اما از این به بعد با تیم‌هایی روبرو می‌شویم که تقریبا هم‌وزن خودمان هستند.

انتهای پیام/

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار