تبلیغات

انتشار نسخه الکترونیکی خاطرات کوچکترین سرباز امام(ره)

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، همزمان با رونمایی از کتاب «همه سیزده سالگی‌ام» شامل خاطرات مهدی طحانیان از جنگ و دوران اسارت، نسخه الکترونیکی این کتاب نیز در وبسایت سوره مهر در دسترس قرار گرفت.

علاقه‌مندان می‌توانند با ورود به سایت سوره مهر و دانلود نرم‌افزار کتابخوان سوره مهر، این کتاب را روی تبلت یا تلفن هوشمند خود با 50 درصد تخفیف نسبت به نسخه چاپی تهیه کنند.

کتاب «همه سیزده‌ سالگی‌ام» به قلم گلستان جعفریان نوشته شده و انتشار آن را سوره مهر برعهده داشته است. این اثر یکی از کتاب‌های منتشر شده در حوزه ادبیات اسارتگاهی است که با قلم روان و ماجرایی جذاب روایت شده است. طحانیان نوجوان 13 ساله‌ای بود که با مصاحبه‌ جنجالی‌اش با یکی از زنان خبرنگار در جنگ مشهور شد. تأکید او بر حجاب خبرنگار و حمایت تمام قد او  از امام(ره) او را به یک قهرمان تبدیل کرد. به او لقب کوچکترین سرباز امام(ره) داده‌اند.

انتهای پیام/

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار