تبلیغات

النجباء عراق خواستار سلب مصونیت از نمایندگان و مسئولان حامی داعش شد

کد خبر: 82373493 (5757819) | تاریخ خبر: 15/10/1395 | ساعت: 0:30|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش ایرنا، «هاشم الموسوی» سخنگوی النجباء سه شنبه شب در بیانیه ای، خواستار تشدید تلاش ها برای انجام حملات پیشگیرانه علیه هسته های خفته تروریستی در کمربند بغداد و مناطق آن شد و جنایات علیه شهروندان غیر نظامی اعم از زنان و کودکان و شیوخ و بزرگان را در این کشور، جنایاتی در حق بشریت و بی سابقه توصیف کرد.
وی، ضمن درخواست برای پاکسازی مناطق حومه و حاشیه بغداد از هسته های خفته داعش، از دولت عراق خواست، نسبت به پاکسازی دستگاه های امنیتی از عناصر نفوذی، فاسد و مقصر در انجام وظایف مقدس ملی اقدام فوری کند.
الموسوی همچنین خواستار لغو مصونیت از جرم برای نمایندگان و مسئولانی شد که به گفته وی اعمال جنایتکارانه را به دور از عقل و منطق توجیه می کنند و امر به خشونت و ترویج آن کرده و فتنه و فرقه گرایی را در کشور دامن می زنند.
اعدام قاتلان و پاکسازی زندان ها از افراد شرور و دارو دسته تروریست ها و نیز تسریع در عملیات موصل و دادن چراغ سبز به الحشدالشعبی برای آزادسازی تلعفر در 50 کیلومتر غرب موصل از دیگر درخواست های سخنگوی النجباء از دولت عراق بود.
فرماندهان الحشدالشعبی و بسیاری از کارشناسان امنیتی عراق پیشتر نیز اعلام کرده بودند که حملات تروریستی به بغداد تا زمان پاکسازی کامل کمربند و حاشیه های پایتخت از هسته های خفته و لانه های تروریستی پایان نخواهد یافت.
در روزهای اخیر بغداد با حجم حملات تروریستی با استفاده از خودروهای بمب گذاری شده و عاملان انتحاری رو به رو شد که این حملات دهها کشته و زخمی به همراه داشت.
خاورم*4*1770*شبس*1613*انتشار: عبدالله غفاری

انتهای پیام /*

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار