تبلیغات

محرزشدن پولشويي تهيه‌كننده سريال شهرزاد صحت ندارد

جبار كوچكي‌نژاد، رييس كميته تحقيق و تفحص از صندوق ذخيره فرهنگيان اعلام کرد:  هرگونه  اظهارنظری مبني بر محرز شدن پولشويي تهيه‌كننده سريال شهرزاد رد شده و تا اين لحظه هیچ مدركي دال بر صحت اين ادعا به كميته تحقيق و تفحص نرسيده است.

به گزارش عصرخبر، رييس كميته تحقيق و تفحص از صندوق ذخيره فرهنگيان گفت: اظهارات آقاي خجسته، عضو اين كميته نظر شخصي خودش بوده اما کمیته تحقیق و تفحص تا الان، مداركي دال بر صحت ادعاهای مطرح شده در خصوص پولشویی تهیه کننده سریال شهرزاد نديده است.

کوچکی نژاد افزود: هنوز چيزي براي ما روشن نشده و اساسا هم به اعضا اعلام كرديم درباره ابعاد و اطلاعات پرونده هيچ مصاحبه‌اي نكنند. طبيعتا كميته تحقيق و تفحص هم اطلاعات و اخباري كه در اين رابطه از طرف افرادي به جز سخنگو و رييس هيات اعلام مي‌شود را تكذيب مي‌كند.

رييس كميته تحقيق و تفحص از صندوق ذخيره فرهنگيان اعلام کرد: فردي با عنوان جعلي كارشناس كميته تحقيق و تفحص به بانك سرمايه رفته بود و به صورت خودسرانه و دروغ خواستار بررسی و دریافت اطلاعات شده است.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار