تبلیغات

کارنامه داوطلبان غیر مجاز دراعلام نتایج آزمون‌ کارشناسان رسمی دادگستری 95 در سایت سازمان سنجش

کارنامه داوطلبان غیر مجاز دراعلام نتایج آزمون‌ کارشناسان رسمی دادگستری (مورخ ۱۳۹۵/۸/۱۴) روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه ای اعلام کرد: آن دسته از داوطلبان آزمون کارشناسان رسمی دادگستری که با توجه به نتایج اعلام شده در سایت این سازمان برای آزمون‌ مذکور در تاریخ 1395/10/07، به عنوان داوطلبان غیرمجاز شناخته شده اند، می رساند که به منظور اطلاع این داوطلبان از نمره آزمون خود و همچنین نمره آخرین فرد معرفی شده برای مصاحبه در رشته مربوطه، اطلاعات این داوطلبان به صورت کارنامه بر روی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org  از ساعت 18 (6 بعداز ظهر) چهارشنبه مورخ 1395/10/15  قرار گرفته است.

لذا داوطلبان درصورت هرگونه سوال منحصراً می توانند حداکثر تا تاریخ 1395/10/20 با شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری دراین خصوص مکاتبه نمایند و بدیهی است به مکاتبات واصله به این سازمان پاسخی داده نخواهد شد. 

بر اساس این گزارش ، این آزمون در تاریخ 14 آبان ماه 1395 برگزار شد. کارنامه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری از طریق سایت سازمان سنجش کشور در آدرس www.sanjesh.org   در 7 دی ماه 1395اعلام شد. داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت کارنامه آزمون خود را مشاهده کنند.

انتهای پیام

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار