تبلیغات

فرمانده نیروی انتظامی: صدور کارت ضابطین عام دادگستری به نفع مردم است

فرمانده نیروی انتظامی گفت: تخصصی شدن رسیدگی به پرونده های قضایی متناسب با پلیس های تخصصی ازجمله برکات صدور کارت ضابطین عام دادگستری است.

به گزارش ایسنا سردار اشتری در مراسم رونمایی کارت ضابطین عام دادگستری با تبریک میلاد امام حسن عسگری (ع) گفت:از دادستان کل کشور برای پیگیری صدور کارت ضابطین قضایی تشکر می کنم.  نتیجه متناسب سازی مجموعه قوه قضاییه با حوزه های تخصصی ناجا، سرعت در کار و افزایش رضایتمندی را  خواهد داشت.

وی به اهداف برگزاری دوره های آموزشی ضابطین اشاره کرد و گفت:ارتقای دانش حقوقی و افزایش مهارت و دانش شغلی و کمک به افزایش کیفی کشف جرم و آموزش مهارت های رفتاری از جمله رعایت حقوق شهروندی از   اهداف این دوره هاست.

اشتری با اشاره به ماده 30قانون قانون آئین دادرسی کیفری جدید، گفت: صدور کارت به نفع مردم است چرا که افراد آموزش دیده این کارت ها را دریافت خواهند کرد.

وی افزود: شفافیت در ایجاد پرونده ها، جلوگیری از اطاله دادرسی و تخصصی شدن رسیدگی به پرونده های قضایی متناسب با پلیس های تخصصی از جمله برکات صدور این کارت است.
انتهای پیام

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار